Vyberáme plavky podľa postavy
Móda

Vyberáme plavky podľa postavy

Pri výbere plaviek sa každá žena musí najskôr zamerať na svoju postavu. Práve postava je to, podľa čoho sa plavky vyberajú. Či už ste majiteľkou pevnejšieho tela, ktoré neznesie všetky typy plaviek, alebo štíhle postavy, ktoré zase nepristanú všetky strihy, oceníte vedieť, na aké plavky sa pri výbere plaviek zamerať. A my vám poradíme.
Každý rok na pulty obchodov dorazí nespočetné množstvo plaviek a len málokto sa v nich vyzná. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa o módu nezaujímajú, možno nebudete vedieť, po akých plavkách siahnuť. Niektoré ženy nakupujú naozaj nerady, najradšej by nakupovali cez internet, ale bohužiaľ plavky so vyskúšať musí. Ale aby ste si nemuseli skúšať všetky typy plaviek, zamerajte sa na tie, ktoré postave lichotí.

Jednodielne plavky s výstrihmi pre moletky

Bacuľky alebo ženy, ktoré sú majiteľkami pevnejšie postavy, iste ocenili, že sa do módy dostali jednodielne plavky, ktoré im pomohli zakryť ich nedokonalosti. Mnohé ženy pevnejšie postavy sa hanbí za to, ako vyzerajú, preto rozmýšľa nad tým, že v lete absolútne vynechajú návštevu kúpalísk. Lenže to je samozrejme zlé rozhodnutie, nie je potreba sa v lete potiť. Za osviežením vyrazte v krásnych, jednodielnych plavkách, ktoré sú zvláštne svojimi drobnými prestrihy napríklad na bruchu. Prestrihy neodhaľujú kilá navyše, naopak tvorí z plaviek lepšie padnúce kúsok, ktorý robí aj z bacuľky neodolateľnú mačku.

Vrchný diel bez ramienok pre ženy s väčším poprsím

Ak ste majiteľkou pekného tela, ak ste so svojimi telom spokojná a nepotrebujete nadbytočné kilá skrývať, môžete siahnuť po bikinách. Kým spodný diel možno zakúpiť v dvoch či troch prevedeniach a každej žene sadne niečo iné, vrchných dielov sa na trhu nachádza mnoho. Kým ženy s bežne veľkým poprsím si môžu zakúpiť klasické, moderné strihy, ženy s veľkým poprsím by mali siahnuť po vrchnom diele bez ramienok. Ten sa nehodí najmä pre ženy s menším poprsím, pretože robí zo ženy ženu „plochou“. Keď je však žena majiteľkou väčšieho poprsia, plavky bez ramienok jej padnú úplne dokonale.