Módne trendy tohtoročnej jesene naznačujú, že sa vraciame ku korzetom
Móda

Módne trendy tohtoročnej jesene naznačujú, že sa vraciame ku korzetom

V móde sa niekoľkokrát osvedčilo to, že šťastie praje pripraveným, a tak by ste s nakupovaním jesennej módy nemali príliš dlho otáľať. Počasie sa mení ako na bežiacom páse a pokiaľ chcete vyzerať za každej situácie a za každého počasia štýlovo, je načase zaobstarať si aktuálne jesenné kúsky, ktoré si zamilujete nielen pre ich praktickosť. Ostatne bezpochyby sa ukáže, že rad kúskov, ktoré sa teraz nosia, ste v minulosti ukrývali vo svojom šatníku. Čo napríklad také korzety?

Znova ku korzetom

Hovorili ste si niekedy, ako môžu ženy v upnutých korzetových šatách dýchať? Veď musia omdlieť, ako veľmi sú stiahnuté. V skutočnosti si presne ich pocity môžete teraz vyskúšať, a to tým, že si kúpite korzetové šaty alebo nejaké z korzetových topov.

Tento trend čakala pravdepodobne len máloktorá žena. Zo siluety oversized sa zrazu dostávame k upnutým modelom, ktoré majú zvýrazniť nielen náš pás, ale aj trup a prsia. Ostatne mnohým ženám to môže pomôcť k tomu, aby sa vo svojom tele konečne cítili znova sebavedome.

Obleky výrazných farieb

Aj keď to na jeseň nie je práve typické, ukazuje sa, že tento rok budú kraľovať výrazné farby aj v pochmúrnom, väčšinou veľmi daždivom období. Nohavicové komplety vo výrazných odtieňoch upozadia tmavé alebo zemité odtiene, ktoré tento rok nie sú práve na výslní.

Vašej pozornosti by nemala uniknúť napríklad neónovo žltá, ružová, rovnako tak krikľavo zelená, ktorá sa v pochmúrnej jeseni naozaj nestratí.

Podľa vzoru Rachel Green

Spomínate si na kultový seriál Priatelia? Aj keď sme sa naňho pozerali preto, že to bola záruka toho, že si zlepšíme náladu, nakoniec sa tiež jedná o prehliadku skutočne skvelých módnych trendov. Na jeseň sa môžeme inšpirovať Rachel Green, ktorá bola doslova stelesnením módy. Zamerať by sme sa mali hlavne na koženkové kabáty a saká, ktoré nosili v mnohých dieloch.

V ideálnom prípade by mali byť kabáty dlhšie, farebne je to však jedno. Nosiť sa budú ako tradičné hnedé alebo čierne modely, zelenú ale majú aj výraznejšie farby, ako je červená alebo zelená.