Aké šaty nosiť, keď nie je vaša postava ideálne?
Móda

Aké šaty nosiť, keď nie je vaša postava ideálne?

Nejedna žena nie je spokojná so svojou postavou. Niektoré sa trápi pre svoj nízky vzrast, iné sa bojí nosiť šaty preto, že sa radí k bacuľkám. V skutočnosti sa však žiadna žena nemusí báť nosiť šaty, ktoré sú pre ženy typické. Dnes totiž existuje celý rad typov a strihov, každá žena akejkoľvek postavy si nájde ten pravý strih priamo pre ňu. Neveríte? Prezradíme, aké strihy šiat sadnú zrovna vám.

Ak milujete šaty, nenechajte si túto lásku zničiť preto, že vaša postava nie je úplne dokonalá. Radšej sa však popýtajte a zistite si, aké strihy sú pre vašu postavu ako stvorené.

Keď máte objemnejšie krivky

Patríte všeobecne k bacuľkám, teda k ženám, ktoré majú objemnejšie krivky? Nezúfajte. Aj pre vás na trhu nájdu ideálne šaty, ktoré vám budú sedieť a v ktorých budete vyzerať naozaj štýlovo. Mali by ste siahnuť hlavne po šatách s opaskom alebo po zavinovacím strihu, dôležité pre vás skrátka je, aby ste zvýraznili váš pás. Vytvoríte tak krásnu siluetu.

Keď máte väčšie bruško

Trápi vás väčšie bruško? Taky nemusíte zúfať, opäť sa nájdu šaty, ktoré sú pre vás ako stvorené. Pre ženy s väčším bruškom a štíhlymi nohami sú určené šaty strihané do písmena A. Pokojne môžu byť aj kratšie dĺžky, toho sa nebojte. Dôležité je, že šaty sú krásne voľné, teda dokonale zahalí bruško. A keďže máte chudé nôžky, na prvý pohľad človeka napadne, ako ploché brucho pod voľnejšími šatami musíte skrývať.

Keď máte väčšie boky

Netrápi vás ani tak objemnejšie krivky či väčšie bruško ako väčšie boky? Aj s tým sa musí ženy potýkať. Našťastie ani ženy s väčšími bokmi nemusí chodiť len v nohaviciach, vhodné sú pre nich hlavne také šaty, ktoré obsahujú volániky, veľké vzory alebo pokojne aj horizontálne prúžky. Aplikácia by sa však mali nachádzať len v oblasti pŕs, aby sa tým krásne na prsia upozornilo a nikto si potom nevšimol väčších bokov.