Triky a rady, ako vyzerať stále mlado. Je to len o oblečenie
Móda

Triky a rady, ako vyzerať stále mlado. Je to len o oblečenie

Trápi vás pribúdajúce vrásky na čele alebo v okolí úst? Alebo vás snáď zdesil šedivý vlas, ktorý sa objavil na vašej hlave? Tieto veci sú len dôkazom toho, že čas skrátka nezastavíme. Síce s časom nemôžeme bojovať, ale na druhú stranu je tu iná možnosť, a to usilovať sa, aby sme vyzerali stále mlado. Aj keď si človek hovorí, že to nie je možné, naozaj je to možné. Človek môže vyzerať dlhú dobu mlado, len musí vedieť, ako na to.

Svoju občianku predsa neukazujeme na počkanie, nikto sa nemusí dozvedieť, koľko nám v skutočnosti je. Dôležité je, aby nám ľudia pri každom stretnutí tipovali menej, než aký je náš skutočný vek. Ak sa nám to podarí, zdvihne sa nám rapídne sebavedomie, čo je len dobre. A napokon my vám poradíme, ako na to.

Všetko je to o oblečenie

Máloktorý človek si uvedomuje, že šaty robia človeka. A práve šaty sú to, čo nám môže ubrať na veku. Je len potrebné vyberať vhodné kúsky, vhodné vzory, je potrebné myslieť na to, čo si obliekame, musíme o jednotlivých kúskoch premýšľať.

Aby ste vďaka oblečenie vyzerali mladšie, než v skutočnosti ste, poradíme vám niekoľko rád a tipov, ako sa obliekať, aby sme si ubrali na veku.

Tipy a rady, ako sa obliekať

  • Nebojte sa odhaliť trochu svojej kože. Aj keď telo už nie je také, aké bolo v dvadsiatich, neuškodí nám, keď ho trochu ukážeme. Nebojte sa predovšetkým topov s odhalenými ramenami alebo sukní, ktoré ukazujú kolená.
  • Ani staršie ženy sa nemusia báť nosiť dierované džínsy, to im pridá nemajú šmrnc. Nemusíte mať džínsy dierované odhora až dole, stačí také, ktoré budú mať prestrihy decentné.
  • Prestaňte nosiť čiernu. Je síce pravda, že čierna farba zoštíhľuje, ale okrem toho tiež pridáva na veku. Preto radšej noste šedú, ktorá je trochu sviežejšia a ktorá nepridáva toľko na veku, ako na mladosti.