Kráľovská svadba v znamení klobúkov. Vráťme sa a hodnotou
Móda

Kráľovská svadba v znamení klobúkov. Vráťme sa a hodnotou

Kráľovská svadba bola veľkolepá udalosť, ktorú si nenechal ujsť takmer nikto na svete. Jednalo sa konkrétne o svadbu princa Harryho a svadbu rozvedené americkej herečky Megan a bolo až neuveriteľné, že samotná anglická kráľovná tento vzťah posvätila. Kto vie, čo bude hovoriť, až sa krásne Megan narodí dieťatko, ktoré pokojne môže byť čierne, pretože ona sama je zo zmiešanej rodiny. Avšak nebudeme myslieť na budúcnosť, zamerajme sa na kráľovskú svadbu, ktorá bola plná zaujímavých outfitov a ešte zaujímavejších kombinácií.

Na internete sa teraz dočítate mnoho recenzií a hodnotenia, ktoré sa týkajú práve jednotlivých outfitov, ktoré volili slávne osobnosti na kráľovskú svadbu. Poďme si to najdôležitejšie a najnápadnejšie pripomenúť. Veď iste nie sme sami, ktorým výnimočná kráľovská svadba utkvela v pamäti.

Klobúky boli hlavným doplnkom

Ak sa pozriete spätne na záznam zo svadby iste vám neunikne, že tým hlavným doplnkom boli tento rok klobúky, ktoré pokrývali hlavu snáď každej žene. Či už to bola samotná kráľovná, vojvodkyňa Kate, herečky, speváčky alebo česká modelka Tereza Maxová, každá žena na svojej hlave niesla klobúk, a to mnohých tvarov, farieb a veľkostí.
Ak by sme mali okomentovať zástupkyni Slovenskej republiky Terezu Maxovou, kladne by sme ohodnotili jej šaty a fantasticky riešenú kabelku, ktorá nemala chybu. Čo sa však týka jej klobúka, ten skôr pripomínal volské oko sotva usmažené na panvici. Bohužiaľ to nebolo nič, čím by sa mohla Tereza Maxová chváliť, ale iste sa do budúcej kráľovskej svadby poučí, ak na ňu opätovaná bude pozvaná.

Farby rozžiarili davy svadobných hostí

Človek by si povedal, že kráľovská svadba musí byť nudná, ale samozrejme to tak nie je. Kráľovská svadba sa už dávno neradí medzi najnudnejší udalosti, tento rok to potvrdili aj farby, ktorých bolo všade dostatok. Svadobné hostia, dokonca ani samotná kráľovná, sa neupjali na nejakú neutrálnu kombináciu, ale volili veselú farbičku, ktorá im ešte viac spríjemnila svadobný deň.