Veľké letné festivaly a ako sa na ne obliecť
Móda

Veľké letné festivaly a ako sa na ne obliecť

Leto sa každým rokom nesie v znamení festivalov. Sezona festivalov, či už hudobných alebo gastronomických, sa už začala v uplynulých týždňoch, preto teraz máme len jedinú úlohu – poriadne si tieto festivaly užiť, než ich sezóna skončí! Mnohí ľudia by však na festivaly chodili radi, ale nevedia, čo si majú obliecť alebo čo sa na festivaly hodí. Hlavne ženy majú veľký problém s tým, čo si majú na seba vziať. Preto vám poradíme.

Či už máte lístok na obľúbený festival Rock for People alebo na festival Colours of Ostrava, vieme, čo sa na tieto festivaly hodí. Naše tipy sú nestarnúci, preto ich využijete aj na budúci rok. Poďme si teda prezradiť, čo sa konkrétne na tieto festivaly hodí a čo by sme nemali postrádať.

Čo si obliecť na Rock for People?

Síce tento festival nedávno skončil, ale návod, čo si vziať na český rockový festival, sa nebude hodiť budúci rok. Keďže sa jedná o pravý český rockový festival, staviť by ste mali na také farby, ktoré sú typické potrebné pre skupinu Rolling Stones. Inými slovami stavte na červeno čiernu kombináciu, na roztrhanú džínovinu a tiež na klasické martensky, v ktorých sa síce bude noha trochu potiť, ale dojem s nimi rozhodne urobíte.

Čo si obliecť na Colours of Ostrava?

Obľúbený festival Colours of Ostrava je neoddeliteľnou súčasťou leta. Navštívte ho aj tento rok v Ostrave. Keďže sa jedná o hudobný festival, na ktorom sa predvedie mnoho rôznych hudobných žánrov, odporúčame staviť napríklad na jednoduchosť – čo vziať si slamenú kabelku a topánky so slamenou podrážkou, ktoré sú teraz veľmi in, a k tomu džínsovú sukňu a jednoduchý biely top? Samozrejme na tento festival sa môžete obliecť naozaj akokoľvek, je to len na vás, čomu dáte prednosť.

Čo si obliecť na Burning Man?

Ak tento rok zamierite na festivaly do zahraničia, potom sa budete môcť obliecť trochu bizarne až bláznivo. Trebárs na festivale Burning Man je bláznovstvo doslova vyžadované. Tento festival sa organizuje v Nevade, konkrétne v púšti Black Rock Desert. Mnohí ľudia prezývajú tomuto festivalu prehliadka štýlových a crazy outfitov. Razí sa tu heslo, že čím extravagantnejšie budete vyzerať, tým lepšie.