3 dôvody, prečo nosiť tepláky nielen doma
Móda

3 dôvody, prečo nosiť tepláky nielen doma

Tepláková súprava nepatrí len nášmu detstvu. Teplákovky sú štýlové a dávno už neplatí, že sa v nich chodia iba doma. Vyskúšajte štýlovú a zároveň pohodlnú teplákovinu, ktorá na rozdiel od legín nesťahuje, ani nekrčí! Na nedeľný brunch môžete vyraziť ležérne, a pritom žensky a zároveň sa v teplákovke pohodlne zvaliť s popoludňajšou kávou na gauč. Môžete vyberať z rôznych farieb i vzorov, pretože tepláky do šatníka dnešnej modernej ženy rozhodne patria.

Holý chrbát nehrozí

Máte tepláky spojené s chladnými bedrami? Môžete byť bez obáv. Jednoduché riešenie sú oversize dámske tepláky alebo tepláky do pása. Oboje doladíte upnutým topom a vytvoríte zaujímavý kontrast, ktorým podčiarknete krivky hornej časti tela. Široké tepláky s užšou blúzkou alebo trikom totiž opticky zúžia váš trup, pretože zvýraznia pomer medzi vašimi bokmi a pásom!

Teplákový odpočinok na gauči

Nejde vám ani tak o vzhľad ako o pohodlie? Chcete sa jednoducho v pohodlnom oblečení zvaliť na gauč s obľúbeným čajom po ťažkom dni? Zababušte sa do kompletnej oversize teplákovej súpravy! Užite si teplé, štýlové a ležérne pohodlie, v ktorom vám bude príjemne. Súpravy z kvalitného materiálu zoženiete ľahko so zipsom aj bez neho. Až sa rozhodnete vyraziť do sveta, stačí pod mikinu obliecť výrazné tričko a ste ready!

Teplákovina nie je na doma

Teplákovina sa stáva moderným materiálom, ktorý využívajú poprední svetoví návrhári pre moderné kúsky oblečenia. Rozhodne teda nemusíte mať obavu, že teplákové súpravy budú pôsobiť nevhodne. Teplákovina je na rozdiel od syntetických materiálov skvele priedušná, pružná, pohodlná na nosenie a jednoduchá na údržbu. Kvalitná teplákovina sa totiž takmer nekrčí

Žiadna nudná sivá

Teplákové kúsky vo vašom šatníku môžu žiariť všetkými farbami. Ľahko zoženiete jednoduché neutrálne farby ako je béžová, biela či čierna. Ani farebných kombinácií nie je potrebné sa báť, sú hravé a výrazné. Nemôžete sa rozhodnúť? Oboje sa dá ľahko prepojiť. Zaobstarajte si kvalitné tepláky v ležérnej farbe a experimentujte s farbou šnúrky v páse. Vytvoríte si ležérny a elegantný model, ale nikoho nenecháte na pochybách, že nepokazíte žiadnu zábavu.