Módna ikona Julia Roberts. Čo o Pretty Woman neviete?
Zaujímavosti

Módna ikona Julia Roberts. Čo o Pretty Woman neviete?

Americkú hollywoodsku herečku Juliu Roberts nemusíme dlho predstavovať. Preslávila sa najmä filmovým snímkou ​​Pretty Woman, ktorý každým rokom beží na televíznych obrazovkách naozaj niekoľkokrát. Málokto vie, že sa aktuálne radí aj k módnym ikonám, dokonca sa stala tvárou nemenované módne značky, teda ju môžeme vídať na televíznych obrazovkách aj v reklamách. Rovnako tak vie len málokto, že sa medzi hereckú hollywoodsku smotánku radí už viac ako tridsať rokov. Ľudia si ju spájajú nielen so spomínaným snímkou ​​o prostitútke, ktorá sa premenila vďaka stretnutie s boháčom, ale tiež ju ľudia majú zafixovanú vo svojich hlavách hlavne vďaka jej nezameniteľnému úsmevu.

Keďže nedávno oslávila svoje dvaapadesátileté narodeniny a keďže sa Julia Roberts radí k najlepším herečkám súčasnosti, prezraďme si o tejto módnej ikone to, čo o nej možno neviete.

Čo neviete o Julii Roberts

  • Julia Roberts sa nemusela presláviť, keby herečka Meg Ryan neodmietla hlavnú úlohu vo filme Pretty Woman. Vďaka tomu, že úloha pripadla práve Juliu Roberts, sa z Julie stala star.
  • Málokto vie, že herečka Julie Roberts miluje pletenie. Jedná sa o hobby, ktoré prevádzkuje nielen doma, ale dokonca aj na pľaci. Pletenie miluje viac ako čítanie, s ostatnými pri pletení vedie dlhé rozhovory.
  • Julia Roberts je milovníčkou cestovín. Aj preto vďaka filmu „Jedz, modli sa, miluj“ pribrala viac ako päť kilogramov, pretože sa nakrúcalo prevažne v Taliansku, čo je rodná krajina jej milovaných cestovín.
  • Julia Roberts je známa aj vďaka svojej svadbe s Danielom Moderom, ktorá prebehla v roku 2002. Na tejto svadbe totiž boli k jedlu len hot dogy, hamburgery a kukurice.
  • Málokto tuší, že módna ikona Julia Roberts je ľavačka. Ak si však pamätáte snímku Erin Brockovich, tu píše pravou rukou. Kvôli filmovému záberu sa musela naučiť písať pravou rukou, aby snímok bol naozaj totožný so skutočnosťou.
  • Dôvodom, prečo sa Julia Roberts presťahovala do New Yorku, nebolo napodiv herectvo, ale bol to modeling. Až po podpísaní zmluvy s modelingovou agentúrou začala chodiť na kurzy herectva.