Francúzsky radí, ako sa štýlovo obliekať v zime
Móda

Francúzsky radí, ako sa štýlovo obliekať v zime

Patríte k ľuďom, ktorí si nie sú istí vo výbere zimného outfitu? Chcete v zime ale zaujať a nechcete sa obliekať tak, ako sa obliekate bežne? Inšpirovať sa môžete mnohými ľuďmi, môžete sa inšpirovať mnohými celebritami alebo módnymi ikonami, ale tiež sa môžete inšpirovať Francúzkami.

O Francouzkách sa vie, že patrí k najkrajším ženám planéty. Nie je to preto, že by boli vzhľadovo nejako výnimočné, je to skôr dané tým, že to o sebe vedia. Vedia, že sú krásne, svoje sebavedomie ukazujú hocikde, to má za následok len to, že im to veria aj ich okolie.

Okrem iného práve Francúzky vedia, ako sa krásne obliecť, ako sa oblečú štýlovo aj v zime. Aj preto by mali byť práve tieto ženy vašej inšpiráciou.

Prečo nenosiť sveter ako šaty?

Francúzky sa nebojí nosiť veci rôzne, nebojí sa extravagantnosti a najrôznejších zaujímavých kombinácií. Aj preto by mali byť vašou inšpiráciou. Napríklad sa od nich môžete inšpirovať v tom, že budete nosiť sveter ako šaty. Myslíte si, že je to až moc? Kdeže! Pokiaľ vo svojej skrini máte dlhé svetre, noste je ako šaty. Ideálne bude, keď budú mať také svetre vysoký podiel vlny, aby vám bolo v takých svetroch naozaj dobre aj v zime. Čomu sa však vyhnite, tak sú šaty z polyesteru a ďalších umelých materiálov.

Pánske obleky môžu nosiť aj dámy

Pánske obleky už dávno nemusí obliekať len páni, aj dámy môžu vziať voľné sako cez jednofarebné tričko alebo hrejivý sveter. Pánske obleky na dámach vyzerajú naozaj k svetu, a tak sa im nebráňte. Dôležité je pri takýchto outfitoch myslieť na to, aby hlavne nohavice dobre sedeli. Príliš veľká veľkosť nevyzerá dobre.

Farebné kožuchy nielen pre Francúzky

Ak sa pôjdete pozrieť do Francúzska, uvidíte na nejednej Francúzke farebné kožuchy (samozrejme umelé kožuchy, nie pravé). Prečo je teda nenosiť? Jedná sa o obrovský trend tohtoročnej zimy, preto to s nimi skúste.