Francúzska móda. Čo do nej spadá? A ako sa Francúzky obliekajú?
Móda

Francúzska móda. Čo do nej spadá? A ako sa Francúzky obliekajú?

Francúzsko je snáď najväčšou kolískou módy. Vznikli tu dnes svetoznáme značky ako Dior, Cartier, Yves Saint Laurent a mnoho ďalších. Aké kúsky Francúzky volí, ktoré môžeme nosiť aj my, ako môžeme podčiarknuť svoj štýl alebo doplniť svoj šatník o kúsky, ktoré môžeme nosiť každý deň? To všetko si prezradíme. Buďte krásne ako Francúzsky, ktoré sú označované za najkrajšie ženy sveta.

Úzke džínsy

Úplne basic kúsok, ktorý máme doma všetky. Vo Francúzsku sú najobľúbenejšie slim fit jeans alebo skinny jeans.

Šaty

Oblečenie, ktoré snáď najviac zo všetkých dokáže podčiarknuť ženskosť. Podľa Francúzok by ste mali voliť šaty, ktoré končia tesne pod kolenami. Môžete vyberať medzi mnohými strihy a typy, najobľúbenejší sú však pruhované, ikonické zavinovacie a košeľové.

Nohavice pánskeho typu, takzvané „havlovky“
Vyzerajú veľmi elegantne a najviac sa k nim hodí jednoduchá blúzka, kabelka, podpätky a váš sebavedomý úsmev. Nosia je veľa celebrít, sú nadčasové a môžete si ich vziať na pracovný pohovor alebo na party s priateľmi. Nikdy s nimi nešliapnete vedľa.

Pruhované tričko

Hodí sa na ako mladé slečny, tak aj na staršie dámy – na tom nezáleží. Navyše ich môžete nosiť celý rok a je jedno, či majú krátky, dlhý alebo žiadny rukáv. Bude to šik vždy a vy sa nemusíte trápiť s vymýšľaním outfitu. Nahoďte pruhované tričko, pánske nohavice, podpätky a budete za elegantnú dámu celý deň.

Cardigan

Snáď najkrajší sveter, ktorý si môžete zaobstarať. Môžete ho nosiť aj na jar miesto blúzky a budete vyzerať ako hviezda, nebojte sa aj farieb, predsa len je trochu konzervatívny a je potrebné aj základná kúsok nejako ozvláštniť.

Máte nejaké kúsky z tohto zoznamu? Ak nie, robíte veľkú chybu a je na čase to zmeniť! Kúpte si niečo zo zoznamu a zažiarte ako pravá sebavedomá Francúzka.