Pyžamá ako štýlová súčasť šatníka. Spite doslova v bavlnke
Móda

Pyžamá ako štýlová súčasť šatníka. Spite doslova v bavlnke

Chcete urobiť žene radosť? Mali by ste jej kúpiť pyžamo. Mnohí páni síce uprednostňujú šperky, ale kto by chcel dnes stáť hodiny vo fronte u Pandory, ktorá u žien jednoznačne vedie? Páni, žene urobíte radosť aj niečím iným, nemusíte siahať hneď po šperkoch, ale čo treba siahnuť práve po pyžamách? Ženy síce milujú spať vo vašich tričkách, ale nie vždy je tričko vhodné a pohodlné. Navyše dnes v obchodoch kúpite toľko skvelých pyžám, po ktorých ženy túžia, že vás rozhodne odmena neminie. 

Ženy milujú pyžamá rovnako ako teplé ponožky a hrnček horúcej čokolády. Pyžamá sú typicky nočné odev, ktorý nielen, že nosí v pohodlí domova, ale tiež si ho berú na dovolenke či na predĺžené víkendy k rodine. Bohužiaľ sú dnes pyžamá pomerne drahé, a tak ženy po nich nesiahajú hneď, aj keď by chceli. Ak teda, páni, hľadáte darček pre ženu, mrknite sa na jej veľkosť do šatníka a na základe toho vyberte pyžamo, ktoré si žena zamiluje. 

Flanelová pyžamá v kockovanom vzoru sú hitom 

Spomínate si na typicky americkej vianočné filmy, kde sa nosia pyžamá skladajúci sa z nohavíc a vrchného dielu podobajícímu sa košeľu? Presne taká pyžamá sa nosí. Sú to teplá pyžamá kockovaného vzoru, ktoré sú vyrobené z flanelového materiálu. Sú dlhá a teplá, teda počas zimy perfektne zahrejú. 

Zakúpiť ich môžete nielen v klasických obchodoch s oblečením, ale aj v predajniach čisto so spodnou bielizňou. 

Zamatová krátka pyžamka pre letné večery 

Ženy samozrejme milujú aj eleganciu a chcú sa cítiť žensky aj v noci. K tomu slúži krásna jemná zamatová pyžamka, ktoré sú zvyčajne krátka a sú ideálne pre letné večery a následné noci. Flanelová pyžamka sa skladajú z krátkych nohavíc a nátelníku s úzkymi ramienkami, sú zvyčajne skrášlené čipkou, čo robí zo zamatového pyžamka úplným unikátom. 

Textilné obyčajná pyžamka nikdy neomrzí 

A samozrejme ani s klasickými pyžamka z textilu s vtipným nápisom na tričku neurazíte. Sú to ležérne pyžamka, ktorá sú príjemná a dobre sa v nich spí.