Prehliadky odhalili ďalšie módne trendy tohto roka. Čo stojí za hriech?
Móda

Prehliadky odhalili ďalšie módne trendy tohto roka. Čo stojí za hriech?

Nedávno sa opäť konala jedna módna prehliadka za druhou. Na mólach pochodovala jedna chudá modelka za druhou, nosili krásne modely, ktoré im navrhli najznámejší svetoví návrhári, ktorí veľmi dobre vedia, čo sa práve nosí. Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú tento rok vyzerať in, ktorí chcú nosiť štýlové kúsky, potom sa ponúka otázka, čo sa na módnych mólach predviedlo za kúsky. Bolo ich viac než dosť!

Onedlho sa rozlúčime s letnými šatami a naše šatníky budeme musieť doplniť zbrusu novými kúskami. Do akých modelov máme onedlho investovať, čo sa predviedlo na módnych mólach a na čo klásť dôraz?

Žltá farba je in

Ak by sme mali vypichnúť jednu farbu, ktorá je tento rok moderná a ktoré patria doslova tento rok, spomenuli by sme žltú, a to vo všetkých odtieňoch. Síce je lepšie, keď si oblečiete výrazne žltú farbu než tú vyblednutú, ale žltá ako žltá! Síce nemožno ešte povedať, či bude žltá oficiálne farbou i budúceho roka, ale tohtoročnému roka rozhodne kraľuje.

Biele šaty sú taktiež in

Ešte donedávna sa nosili malé čierne šaty, ktorým sa skrátka a jednoducho hovorilo len „malé čierne“. Čierna je však out, radšej stavte na bielu. Malé čierne šaty vymenili malé biele šaty, ktoré sa síce rýchlejšie zašpiní, ale za to pristane naozaj každej žene. Na trhu dnes narazíte na celý rad malých bielych šiat, vybrať si z nich jedny bude tak veľmi ťažké.

Košeľové šaty sú späť

Ak sledujete módny svet pomerne dlho, viete, že sa móda necháva inšpirovať zlatými osemdesiatymi rokmi, kedy hlavnú úlohu hrala extravagancie a inakosť. Vybočovať z davu je teda opäť in, preto stavte na košeľové šaty, ktoré pokojne môžu pripomínať aj nočnú košieľku! Šaty, ktoré majú zapínanie vpredu a ktoré vyzerajú ako dlhá košele až po zem, je teraz in, nebojte sa farieb, ale ani sa nebojte vzorov či retro prevedení.