Aké topánky až do jari nezložíte?
Móda

Aké topánky až do jari nezložíte?

Viete si predstaviť chodiť počas zimy v sandáloch alebo žabkách? To je úplne šialená predstava, ktorú našťastie nie sme nútení realizovať, pretože sú obchody plné úplne skvelých kúskov. Medzi jednotlivými kúskami nájdeme predovšetkým zaujímavú obuv, ktorá nás ochráni aj počas chladných, zimných dní. Keďže zima udrela už naozaj citeľne a znateľne, ponúka sa otázka, aké topánky zaradiť do našej zbierky, aby sme neumrzli?

Ak by sme sa mali pozastaviť nad aktuálnymi zimnými trendmi, povedali by sme, že existujú kúsky, ktoré, keď si teraz kúpime, tak ich do jari nezložíte. Avšak ani mnohé nákupné maniačka si nie sú plne vedomé toho, o aké topánky sa konkrétne jedná. Preto si prezraďme pár kúskov, ktoré patria do botníka a ktoré vynosíte najmä počas nadchádzajúcej zimy.

Biker boots na jednej strane

Medzi najhorúcejšie topánky tohtoročnej zimy patrí bezpochyby takzvané biker boots, čo sú topánky, ktoré nie všetkým ženám sú sympatické. Vyznačujú sa hrubou, mohutnú podrážkou. V obchodoch na ne narazíte pomerne veľa, väčšinou má topánka platformu alebo stĺpový podpätok. Vždy však majú topánky šnurovanie a mnohokrát bývajú ozdobené aj výraznými prackami. Väčšinou sú k dostaniu v čiernej farbe, ale nájsť ich môžete aj v khaki odtieni, vo vínovej alebo v bielej farbe.

Zimné outfity s biker boots vyzerajú naozaj nevšedne a jedinečne, hodí sa dokonca aj k elegantným sukniam alebo šatám. Ako sme však spomenuli, nie všetky ženy sú ich zástancom.

Elegantné čižmy na strane druhej

Na druhej strane barikády sa preto nájdu elegantné kozačky, ktoré sa však tento rok nosia zásadne pod kolená a nie nad kolená, ako tomu bolo v uplynulých rokoch. Ak sa žena chce naozaj štýlovo obliecť, ale nemá v láske trochu tvrdšie štýl v podobe biker boots, siahne po čižmách, ktoré sú nestarnúci klasikou a s ktorými nikdy neurobíme chybu.

Čižmy sa opäť hodí takmer ku všetkému, zahrejú nás až do príchodu jari, kedy konečne roztopí snehovo biela prikrývka.