slaměné podzim
Móda

Sú slamené kabelky vhodné na jeseň?

Slamená móda tento rok kraľovala letu. Kupovali sme si nielen slamené klobúky, ale predovšetkým slamené kabelky, ktoré boli obrovským hitom, na ktorý sme nedali dopustiť. V súčasnej dobe však stojíme pred veľkým dilemou. Oplatí sa ešte do krásnych slamených či ratanových kabeliek investovať alebo radšej máme investovať do iného jesenného žeravého trendu, ktorého sú teraz plné obchody? 

Ako už bolo spomenuté, slamená móda nám tento rok učarovala. Ženy sa po nej mohli doslova utĺcť. Kupovali sa spomínané klobúky, ale predovšetkým kabelky, ktoré preslávili celebrity na sociálnych sieťach. A ako sme tiež spomenuli, mnohé ženy stoja pred veľkým dilemou – mám do nej investovať, aj keď je jeseň, alebo radšej nie? 

Investujte, je to stále žhavý trend 

Ak váhate, už prestaňte a do slamené kabelky investujte. Nebol to len žeravý letné hit, ale je to hit celého roka, preto sa do nich investovať stále oplatí. Síce sa na jeseň či v zime bude horšie kombinovať, ale stále ju využijete. Navyše ju oceníte hneď, čo sa zase oteplí. Máme pocit, že slamené kabelky z módy rýchlo nevyjdú. 

Jesenné prevedenie slamených kabeliek 

Ak však chcete slamenú kabelku, ktorá by viac korešpondovala s jeseňou, môžete využiť nových jesenných prevedení. Na pulty sa dostali najmä biele slamené kabelky, ktoré sú presne určené pre tohtoročnú jeseň. 

Okrem nich sa tiež do obchodov dostala zaujímavá prevedení ľadviniek a okrem iného aj korálkové kabelky, ktoré si ženy určite pamätajú z detstva. Tento rok by mali korálkové kabelky sprevádzať úplne každý ples, ktorého budete súčasťou. Keďže je to však dosť extravagantný kúsok, zvážte, s čím ho budete kombinovať. 

Aktuálnymi hity medzi kabelkami sú však obyčajné sieťky, ktoré sa dajú nosiť nielen do obchodu, ale aj inam. Dnes je možné ich zakúpiť v mnohých farebných prevedeniach.