Ako sa obliecť na ples, aby sme schovali väčšie bruško?
Nezařazené

Ako sa obliecť na ples, aby sme schovali väčšie bruško?

Zima sa nenesie len v znamení sviatkov vianočných, ale tiež sa s príchodom zimy tešíme na silvestrovskú noc, na svätého Valentína a taky na plesovú sezónu, ktorá je dlho očakávaným obdobím každého roka. Na plesoch túžime vyzerať úplne fenomenálne, pretože veľmi dobre vieme, že nás kdekto hodnotí. Ak však upadáte do depresií, pretože neviete, čo si na ples obliecť, pretože nemáte nič, čo by vám padlo, pretože ste skrátka po vianočných sviatkoch nabrali viac, než ste mali v pláne, existuje riešenie! A my vám ho prinášame.

Ak chodíte často nakupovať, iste si všímate, čo je teraz moderné, čo je k dostaniu na pultoch obchodov. Určite ste zaregistrovali aj kúsky, ktoré tento rok počas plesovej sezóny budú úplne fantastické. A určite ste si taky všimli, že väčšina z tých outfitov a rób nie je upnutá, ale voľná.

Voľné oblečenie teraz skrátka letia! Využite toho a nebojte si obliecť niečo voľného aj na ten najviac reprezentatívny ples.

Ak chcete šaty:

Existujú dve možnosti, v čom zažiarite a vďaka čomu skryjete väčšej povianočná pupok. Jednou z možností sú šaty. Ak patríte k tým klasickým dámam, ktoré na ples nemôžu ísť inak oblečené, ako v šatách, voliť by ste mali šaty krabicového strihu. Sú to šaty, ktoré sú bežne dĺžkovo až ku kolenám alebo siahajú tesne nad kolená. Keďže nie sú nikde upnuté, dokonale skryjú bruško. Vďaka tomu, že často sú ich súčasťou aj šaty, pohodlnosť a štýl vám nebude chýbať.

K týmto šatám voľte už len drobné lístoček do rúk a lodičky, ktoré vám krásne predĺži nohy.

Ak šaty nie sú podmienkou:

Ak sa rozhodnete pre niečo iné, než sú šaty, siahnite po kostýmu. Kostým je teraz aktuálny trend, ktorý si zamilujete. Nohavice sú väčšinou voľnejšie a na gumu, teda sa nemusíte báť, že by ste nohavice nedopnuli. Top voľte podľa ľubovôle. Sako, ktoré k nohaviciam samozrejme patrí, si zapnite na jeden gombík. Keďže sako bude nadnášať vaše poprsie a cez zapnuté sako nebude bruško vidieť, je to ideálny look na ples!