Nahliadli sme do šatníkov amerických celebrít. Čo najradšej nosí?
Móda

Nahliadli sme do šatníkov amerických celebrít. Čo najradšej nosí?

Zatiaľ čo niektorí dychtivo čakajú, čo prinesie tohtoročná jesenná sezóna na pulty obchodov, iní vyčkávajú na to, čo vynesú von najznámejšie svetové celebrity. Áno, niektorí ľudia sa inšpirujú tým, čo móda prinesie, iní sú zase nedočkaví na to, čo vynesú von celebrity, ktoré dlhodobo sledujú alebo ktoré dlhodobo obdivujú. Ku známym módnym ikonám patrí najmä Victoria Beckham, ktorá je známa nielen vďaka svojmu manželstvo s najviac sexy futbalistom všetkých čias, ale aj vyniká svojím obliekaním. Nie je u nej tajomstvom, že miluje topánky na podpätku (dokonca sa hovorí, že si kvôli nim zdevastovala nohy), tie kombinuje doslova so všetkým. Je ikonou pre mnoho žien, čo jej pomáha v biznise – predsa len má svoju vlastnú módnu značku plnú fantastických modelov.

Avšak Victoria Beckham rozhodne nie je jediná módna ikona, ktorú nájdete medzi americkými celebritami. Vymenovať by sme mohli desiatky ďalších hviezd, od ktorých sa inšpirujú stovky žien. Nezmieňujte si však konkrétne mená, spomeňme si jednotlivé kúsky, ktoré v poslednej dobe americkej celebrity vyniesli do ulíc.

Bucket hats

O klobúčikoch zvaných bucket klobúky sa hovorí, že to v nich nepristanú nikomu, že v nich každý vyzerá ako hlupák. Napriek tomu sa tieto klobúky dostali späť do módy, zacat je nosili hlavne americkej speváčky a tiež rapperi. Aj u nás sa nájde pár hviezd, ktoré tomuto trendu doslova podľahli.

V súčasnej dobe sa vďaka tomu, že bucket klobúky sú znovu v kurze, rozbehla výroba týchto klobúkov vo výrobniach mnohých značiek. Aj športovej značky do výroby investovali.

Neónové farby

Stále viac amerických hviezd vychádza von v neónovo žiarivých farbách. Či už majú neónovo sfarbené lodičky alebo majú neónovo sfarbené tričko či overal, s neónovými farbami rozhodne nešetrí. Najviac je vyťahujú na verejnosť hviezdy snědší pleti, ktorým neón naozaj veľmi pristane, o tom niet sporu.