Darčeky pre každú príležitosť. Pre správne mužov aj náročné ženy
Zaujímavosti

Darčeky pre každú príležitosť. Pre správne mužov aj náročné ženy

Pre ženy býva vyberanie darčekov obľúbená kratochvíle, podobne ako nákup oblečenia. Nie vždy sa ale nám mužom trafí do noty. Samozrejme je nechceme uraziť, preto sa za všetkých okolností tvárime, že máme veľkú radosť. Dámy, viete, čo teda muži vlastne chcú? A páni, viete, čo chcú ženy? Isteže neviete, inak by ste nečítali tento článok. Poďme to spoločne napraviť.

Super darček pre poriadneho chlapa

Každý chlap miluje čo? No predsa pivo! A preto je pivný darček tou najlepšou voľbou pre naprostú väčšinu chlapov. Ak si váš muž zájde aspoň občas „na jedno“, tak vám garantujeme, že ho poteší:

  • Darčeková sada svetových pív
  • Čokoľvek, z čoho pivo tečie

Vďaka darčekovým sadám totiž môže spoznať doteraz nepoznané. Nové chute piva. Len máločo ho uspokojí viac. Alebo môžete staviť na pivné džbány s pípou či originálne servírovací pivný balón, ktorý vie zlatistý mok tiež vychladiť.

Máte doma manažéra elegána?

Samozrejme nie každý muž je vyhranený pivár, sú medzi nami aj takí, pre ktorých je kariéra všetkým. Samozrejme hneď po vás, pochopiteľne. Takéto určite poteší treba darčekový box s kravatou a manžetovými gombíkmi, ktorý patrí medzi klasické darčeky pre mužov. Trávia váš muž veľa času v kancelárii? Tak skúste niektorý z exkluzívnych netradičných kancelárskych doplnkov na tradičné kancelárske pomôcky. Čo tak nákladiak na ceruzky a kancelárske sponky?

A čo pre nežnú polovičku?

Páni, zase ste niekde prešli a potrebujete si tú svoju nejako udobriť? Alebo ju jednoducho len bezhranične milujete a čaká vás výročie? Potom je čas na darček s venovaním! Tým totiž žene naznačíte, že ste si na ňom dali naozaj záležať. My chlapi sme jednoduchšie, ale ideálne darčeky pre ženy musia hlavne zasiahnuť ich city. Vyberte darček, kde môžete treba nechať vygravírovať venovanie, ktoré pripomenie vaše najkrajšie spoločné chvíle. A nezabudnite ani na krásne luxusné darčekové balenie!