Chystáte sa na svadbu? Potom dokonale laďte ako pár!
Móda

Chystáte sa na svadbu? Potom dokonale laďte ako pár!

Ak sa chystáte na svadbu treba svojho najlepšieho priateľa, rozhodne neupadajte do depresií, pretože nemáte svadbu vy, ale skúste sa zamyslieť nad tým, čo budete mať na sebe. Keďže nechcete, aby sa na svadbe, ktorá bude plná vašich známych, kamarátov i neznámych, hovorilo, že sa neviete obliekať, je nutné dobre premyslieť, čo sa vezme. Ak sa nejedná o tematickú svadbu, máte relatívne voľnú ruku, preto to využite.

Väčšinou sa stáva, že ste pozvaní ako pár. Preto dbajte na to, nech s partnerom samozrejme dokonale ladíte. Musí byť vidieť, že k sebe patríte. Potom sa vyhnete flirtujúci družičiek či nepríjemne vlezlých svedkov, ktorí z vás alebo s vášho partnera chcieť vymámiť vaše telefónne číslo.

Na svadbu je relatívne ľahké sa obliecť, ale predsa len práve toto robí problém rade ľudí. Je to hlavne preto, že mnoho ľudí nechodí napríklad do divadla, preto vo svojom šatníku nemá nič elegantného, ​​čo by sa dalo použiť aj na takú slávnostnú udalosť, akou je práve svadba. Preto prinášame tip na look, ktorým jednoznačne očaríte prítomné svadobčanov, ktorí budú absolútne uchvátení tým, ako spolu s partnerom dokonale ladíte.

Čo pre ňu?

Nebojte sa biele! To, že má biele šaty nevesta, neznamená, že si ich nemôžete vziať aj vy. Biele šaty sú ale dokonalé a pre takúto udalosť úplne stvorené. Voľte predovšetkým ich úzku verziu, kedy dĺžkovo budú siahať zhruba ku kolenám – kratšia nie sú na svadbu (ani k ďalšie iné udalosti) vhodné! Keďže je biela farba absolútne jemná a dokonale ladí ku všetkým ostatným farbám, potom ju zlaďte s obľúbeným pestrým tónom obľúbené farbičky. Odporúčame napríklad červenú – teda červené lodičky a do červena zladenou kabelku. K červenej sa potom hodia zlaté doplnky.

Čo pre neho?

Keď mu si žena vezme biele šaty, potom by si muž mal vziať bielu vypasovaný košeľu. Nie je potrebné si brať smoking alebo oblek, pokiaľ teda nie ste práve svedok a nemáte to nakázané od ženícha. Ak ste len bežný hosť, potom biela vypasovaná košeľa bude rozhodne najlepšia voľba. K tomu sa hodí tmavo modré spoločenské nohavice a ďalej tiež hnedej poltopánky, ktoré budú ladiť s hnedým pásikom. Aby ste boli k žene ladiace, potom voľte úzku (nie širokú!) Viazanku červenej farby alebo červeného motýlika. Ak však zvolíte motýlika, musíte mať košeľu, ktorá je pre motýlika robená – teda bez gombíkov so špeciálnym golierom.