Ako kombinovať kúsky vodtieňa staroružovej?
Móda

Ako kombinovať kúsky vodtieňa staroružovej?

Ružová už dávno nie je symbolom bábik Barbie, poprípade veľmi známeho filmu Pravá blondínka. Aj skúsky v tejto farbe môžete byť veľmi seriózne, najmä ak zvolíte jemný odtieň, takzvane staroružovú. Ako ju kombinovať a pre koho sa hodí najlepšie?

Do práce aj za zábavou

Práve tento jemnejší odtieň sýte ružové je veľmi sofistikovaný a elegantný. Nosiť ho môžete na pracovné schôdzky, na stretnutie skamarátkou a na správnych kúskoch urobí veľkú parádu aj vo voľnom čase. Jej ďalšou výhodou je, že vyzerá skvele ako vzime, tak v lete. V tomto odtieni si teda môžete zaobstarať ako šaty, kostým, sako, tak aj zimný kabát. Žiadnym kúskom nešliapnete vedľa!

Pokiaľ sa jedná o to, s čím staroružovú zladiť, najvhodnejšou farbou je šedá, krémová alebo biela. Celkovo svetlejšie odtiene farieb sú vhodnejšie, báť sa ale nemusíte ani čierne. Túto kombináciu uvítate pravdepodobne predovšetkým v zime, kedy sa priamo ponúka spomínaný staroružový kabát stmavými džínsami, prípadne tričko vodtiene ružovej a napríklad tmavú koženú sukňu.

Kostým ako univerzálny kúsok šatníka

Báť sa nemusíte ani toho, že to touto farbou preženiete. Do odtieňa staroružovej totiž môžete zladiť celý outfit napríklad vo forme kostýmu. To oceníte predovšetkým vo chvíli, keď potrebujete elegantné oblečenie do práce, ktoré sa ale bude vymykať klasickým tmavým strihom. Kostým pritom môže byť ako nohavicový, tak aj so sukňou, a výhodou je to, že jeho jednotlivé časti môžete nosiť oddelene. Puzdrovú sukňu môžete obmeniť za džínsovú a ležérny outfit so staroružovým vreckom je na svete!

Oživenie šatníka farbou oceníte predovšetkým teraz po pochmúrnej zime. Začínajúce jarné lúče, ktoré budú už len a len silnieť, si priamo žiadajú farby ulíc. Vydajte sa preto do obchodov, hľadajte a kombinujte. A ak si netrúfate na oblečenie, pokojne začnite s doplnkami, ktorými rozžiarite svoj outfit a snáď aj celý deň!