Hit tohto roku je maxi sveter. Ako ho nosiť?
Móda

Hit tohto roku je maxi sveter. Ako ho nosiť?

Svetrov je zrazu na pultoch obchodov celá veľká hromada. Nemôžeme sa tomu čudovať, veď vonku zavládol jeseň a my sa tomu musíme začať prispôsobovať. Navyše onedlho vypukne v tom pravom slova zmysle zima, ktorá príde so všetkým, čo k zime patrí a tak je treba sa na to pripraviť. Pripravte sa na to ideálne s maxi svetrom, ktorý sa označuje za hit tohto roku. Mnohí ľudia sa však pri pohľade na neho zľaknú a položí si otázku – ako ho nosiť?

Maxi sveter nie je ako každý. Jeho dĺžka siaha ľuďom až ku kolenám, preto sa ponúka otázka, ako ho vlastne nosiť alebo s čím ho kombinovať? Jeho krása spočíva v tom, že je možné ho kombinovať naozaj rôzne. Môžete ho nosiť s klasickými nohavicami, ale samozrejme vám môže slúžiť ako kratšie šaty, ktoré doplníte len elegantnými a pevnejšími legínami. Ako ho budete nosiť vy?

S rolákom do chladných večerov

Unikátny dlhý maxi sveter teraz nájdete aj s rolákom. Jedná sa o veľmi praktické prevedenie, ktoré si zamilujete hlavne počas chladnejších večerov, počas ktorých si neželáte nič iné, než len aby ste boli v teple. Vďaka takto riešenému svetra nebudete potrebovať ani šál alebo šatku, skrátka si plne vystačí sám. Pokiaľ si zaobstaráte sveter s rolákom z obchodného reťazca H & M, narazíte aj na také kúsky, ktoré sú čiastočne z recyklovaného polyesteru.

S maxi svetrom do kancelárie

Ak sa radíte k takzvaným „kancelárskym krysám“, potom pravdepodobne každý deň zvádzate jedno veľké dilema, a síce čo si na seba obliecť. Rozhodne si môžete vziať aj v tomto prípade maxi sveter, ktorý vyzerá elegantne, uhladene, zároveň v ňom nestrácate teplo.

Do kina aj do divadla

S elegantným maxi svetrom môžete ísť ako do kina, tak napríklad do divadla. Jeho obrovskou výhodou je práve to, že sa dá kombinovať ako s vysokými čižmami, tak s elegantnými pančucháčmi či s inými podobnými kúskami.