Ako správne kombinovať minimalistické šperky
Móda

Ako správne kombinovať minimalistické šperky

Každá nákupná maniačka vie, že bez doplnkov nie je outfit dokonalý a kompletný. Preto sa snažia o to, aby svoje outfity kombinovali s minimalistickými šperkami. Áno, síce sú v predaji aj masívne šperky, ale pravdou je, že minimalistické šperky sú to, čo sa aktuálne nosia. Pokiaľ sa rozhodnete kombinovať minimalistické šperky s vašimi outfitmi, vykúzlite naozaj dokonalý look, ktorý bude módnymi návrhármi ohodnotený desiatimi bodmi z desiatich. Že si neviete rady, ako spomínané a dnes toľko populárne minimalistické šperky kombinovať? Je načase si to prezradiť.

Striedajte štýly

Nebojte sa s minimalistickými šperkami a konečnými outfitmi hrať. To, že na sebe máte elegantný outfit ešte neznamená, že musíte voliť iba perly. Nemusíte sa báť ani geometrických tvarov alebo minimalistických šperkov v prevedení, ktoré je úplne v rozpore so štýlom oblečenia.

Rovnako sa nebojte hrať s konkrétnymi minimalistickými šperkami. Nikde sa nepíše, že retiazka musí mať iba jeden prívesok alebo že na prstoch nemôžete mať viac ako jeden prsteň. Buďte otvorení možnostiam a upustite uzdu svojej fantázii.

Romantické šperky kombinujte s business štýlom

Máte v práci nariadený dress code v podobe business štýlu? V takom prípade by ste mali outfit doplniť o elegantné romantické minimalistické šperky. Týmito romantickými šperkami sa rozumejú predovšetkým jednoduché náramky bez zbytočných aplikácií a príveskov alebo náušnice, ktoré sú sotva postrehnuteľné, napriek tomu v uchu sú.

Minimalistické šperky v romantickom štýle idú naozaj ruka v ruke s business štýlom, ktorému väčšinou dominuje bud textil alebo koža.

Okrúhle medailónky kombinujte s čímkoľvek

Existujú minimalistické šperky v takom prevedení, ktoré sa dajú kombinovať prakticky s čímkoľvek. Sú nimi okrúhle medailóniky, ktoré sú dnes veľmi obľúbené. Do medailónu môže byť aj všeličo vryté.