Unikátne hodinky z BASELWORLD. Budete ich mať na ruke práve vy?
Móda

Unikátne hodinky z BASELWORLD. Budete ich mať na ruke práve vy?

O hodinkách sa tvrdí, že sú to nezameniteľné a nepostrádateľné doplnky robiace outfit dokonalým a konečným. Ak nenosíte hodinky na svojich rukách, ako keby ste neboli celkovo oblečení. Hodinky sú naozaj niečo nepostrádateľného, ​​to ostatne môže hociktorý módny kritik potvrdiť. V prípade, že chcete svoju zbierku hodiniek oživiť nejakým špeciálnym kúskom, odporúčame sa zamerať na hodinky z BASELWORLD, ktoré zatiaľ nemá na zápästí len tak niekto. Ak neviete, o aké hodinky sa jedná, dovoľte nám ich predstaviť.

Baselworld – čo to vlastne je? Jedná sa o jeden z najsledovanejších veľtrhov hodiniek a šperkov na svete. Ide o veľtrh, ktorý za sebou má horšie aj lepšie časy, v súčasnosti sa veľtrh nachádza na akejsi pomyselnej hranici. Aktuálne sa počet vystavovateľov pohybuje okolo päťsto, predtým bolo takých vystavovateľov okolo trinástich set.

Aj keď sa síce vystavovateľov nachádza na veľtrhu stále menej, stále tu nájdeme obdivuhodné kúsky v podobe hodiniek, ktoré sa oplatí mať na svoje ruky. Vybrali sme niekoľko z nich.

Patek Philippe Ref. 5172G Chronograph

Ak túžite po hodinkách, ktoré sú štýlové a ktoré vás zakaždým zaujmú niečím iným, sú to hodinky od Patek Philippe. Najväčším lákadlom sú konkrétne hodinky Patek Philippe Ref. 5172G Chronograph, ktoré sú z bieleho zlata a ktoré sa naťahujú manuálne (v tom je napokon ich kúzlo). Rezerva natiahnutia je zhruba šesťdesiatpäť hodín, cena sa pohybuje okolo sedemdesiattri tisíc dolárov.

Rolex Yacht-Master 12

Ďalšími veľmi žiadanými hodinkami v BASELWORLD sú hodinky Rolex Yacht-Master 12, ktoré sú z osemnásťkarátového zlata a pásik majú z bieleho zlata. Luneta je matná, číselník veľmi tenký a čierny. Cena sa pohybuje okolo dvadsiatich siedmich tisíc dolárov.

Hublot Big Bang Sang Bleu II

Už ste počuli o hodinkách Hublot Big Bang Sang Bleu II? Jedná sa o veľmi zaujímavé a žiadané hodinky evokujúce atramentom a ihlami. Číselník je synonymom precízne geometria, osemnásťkarátové zlato robí z hodiniek hotový unikát, ktorého cena sa pohybuje okolo štyridsaťsedem tisíc dolárov.