Ako sa obliecť na muzikál?
Móda

Ako sa obliecť na muzikál?

Život by sme mali žiť trochu pestrý. Preto sa vydajte napríklad za kultúrou. Dneska sú divadlá skutočne obľúbená! Tá najlepšia predstavenia sú vypredaná dlho dopredu. Pokiaľ sa vám teda naskytne zájsť si napríklad na muzikál, využite to. Ak neviete, čo si na taký muzikál obliecť, prinášame vám pár tipov. 

Do divadla by sa malo chodiť formálne. Muzikál nie je v ničom iný. Je škoda, že veľa ľudí chodí na muzikál v džínsach a v tričku, čo je viac ako nevhodné. Vždy radšej vyčnívejte z davu vkusne oblečenia než s otrhaným lookom. 

Nemusíte si samozrejme brať plesové šaty ani elegantné overaly, ale dajte si trochu na vašom outfite záležať. Prinášame pár tipov na vhodný outfit nielen pre ňu, ale aj pre neho. 

Čo si má obliecť na muzikál muž? 

Páni by mali oprášiť svoje poltopánky, ktoré skombinujú so spoločenskými nohavicami a samozrejme sa vkusnou košeľou nie moc pestré farby (ideálna je biela alebo svetlunko modrá). Čo sa týka farby poltopánok, tá by mala byť hnedá, pretože čierne poltopánky sa dneska už nenosí rovnako ako čierny oblek. K polobotkám zlaďte aj opasok, ktorý doladí váš outfit. 

Čo si má obliecť na muzikál žena? 

Ženy majú trochu viac vecí na výber. Môžu si vziať nielen šaty krabicového strihu, ktoré sú dĺžkovo do polovice stehien a dlhšia, ale tiež si môžu vziať kostýmček alebo spoločenské nohavice, ktoré doplnia o rolák a samozrejme o nejaké vkusné sako a lodičky. 

V súčasnej dobe sú spoločenské nohavice vážne populárne. Ženy kombinujú takmer ku všetkému. Ak aj vy máte možnosť si ich vziať, na muzikál je skombinujte s lodičkami, pretože nohavice majú tendenciu skracovať a spevňovať vaše inak štíhle a dlhé nohy. 

Lodičky samozrejme voľte aj k šatám alebo kostýmu. Balerínky ani tenisky sa na muzikál naozaj nehodí. Naviac lodičky vám vždy skrášli nôžky.