Aj lodičky prechádzajú zmenou. Aké lodičky sú teraz in?
Móda

Aj lodičky prechádzajú zmenou. Aké lodičky sú teraz in?

V botníku každej ženy by malo byť niekoľko druhov topánok. Medzi nimi by sme mali nájsť pohodlné tenisky, ďalej samozrejme nejaké žabky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia na dovolenku. Okrem spomínaných topánok nesmú ženy postrádať ani poltopánky, ktoré sa hodia najmä k elegantným outfitom, a samozrejme nesmieme zabudnúť ani na lodičky, ktoré sú najmenej pohodlnou obuvou, napriek tomu nepostrádateľnou obuvou. O lodičkách sa tvrdí, že je to nielen nepohodlná obuv, ale tiež, že ničí nohu. Do istej miery je to pravda, ale bez lodičiek ženy nemôžu byť ženami. Niekedy skrátka potrebujú ukázať svoju ženskosť, a to s inými topánkami skrátka nejde.

Lodičiek dnes nájdete na trhu mnoho. Jedná sa o nadčasovú obuv, ktoré treba mať minimálne tri páry. Základom každého dámskeho šatníka sú čierne lodičky, ktoré sa hodia úplne k čomukoľvek, nesmieme zabudnúť ani na farebnejšie tipy, s ktorými ženy jednoznačne zaujmú.

Ak ste milovník lodičiek, možno by vás zaujímalo, aké teraz frčia. Keďže lodičky neustále prechádzajú zmenami, nie je na škodu si povedať, aké sú tento rok in.

Kovové farby zaujmú

Sledujete módu? Potom iste viete, že sa do módy dostali kovové farbičky. Práve kovové farby sú to najlepšie, čo si môžete obuť. Najskôr sa na trh dostali poltopánky striebornej farby, vlani v lete sme svoju zbierku topánok mohli rozšíriť o zlaté nazúvaky a teraz prišiel čas na medené lodičky, ktoré zaujmú na prvý pohľad.

Medené lodičky (alebo zlaté či strieborné modely) je možné kombinovať s mnohými outfitmi. Najlepšie vyzerajú k čiernej farbe, ale samozrejme sú unikátne aj s červenou, horčicovo žltou alebo s kráľovsky modrou farbičkou.

Stavte na pestrosť

Keďže tento rok sa nesie v znamení farieb, je nutné si zaobstarať minimálne päť farebných kúskov. Okrem oblečenia a kabeliek stavte aj na lodičky, ktoré dnes nájdete nielen v jednofarebných pestrých prevedeniach, ale aj v mnohých pestrofarebných kombináciách.