top trendy roku 2019
Móda

Top trendy roku 2019 vo svete elegantnej módy

Ešte donedávna sme si mohli na internete prečítať zaujímavé články o tom, čo sa bude nosiť v roku 2019. Neustále sme narážali na články s tematikou „módne predpoveď pre rok 2019“, ale v každom článku sme mohli naraziť na niečo iné. Teraz je ale už isté, čo sa bude nosiť v roku 2019, zamerajme sa konkrétne na módne trendy tohto roka vo svete elegantnej módy, ktorá skrátka nestarne a ktorú má vo svojom šatníku každá žena. 

Elegantná móda je móda, ktorá nestarne. Každá žena sa raz za čas túži obliecť do vkusne vyzerajúceho odevu, ktorý sa doplní o lístoček, listonošku alebo prípadne o lodičky, ktoré sú synonymom elegancie, hoci nepohodlné elegancie. 

Keďže sa elegantné kúsky neustále nosí, mali by sme vedieť, čím konkrétnym tento rok môžeme spestriť svoj šatník. 

Leopardí lodičky ako vzor tohto roka 

Tento rok do módy prichádza leopardí vzor, ktorý môže rad z nás označiť za faux pas. Lenže leopardí vzor je naozaj moderné, konkrétne na lodičkách je absolútne fantastický. Odporúčame kúpiť si leopardí lodičky do špičky, ktoré zdokonalia celkový look. Nezabúdajte ale, že lodičky by mali byť vysoké – žiadnych päť centimetrov, minimálne desať. Len tak nebude noha vyzerať zbytočne hrubo, ale bude naopak vyzerať štíhlejšie ako inokedy. 

Leopardí vzor sa mimochodom nosia aj u klasických členkových čižiem s geometrickým podpätkom. 

Kožené vypasované sukne ako rozžiarenie elegantného šatníka 

Stránili ste sa dodnes koženkovým, koženým sukniam? Boli na vás moc krátke? Teraz už sa im nenadŕža. Kúpiť možno totiž krásne koženkové sukne siahajúce až ku kolenám a sú krásne do pása. Doplňte je preto o jednoduchú, jednofarebnú (ideálne bielu košeľu), ktorú doplníte zaujímavým pásikom, obujte si lodičky a máte vyhrané. K tomu písanie, listonoška alebo napríklad úzka business kabelka.