Ako rokos ozdobíte svoj stromček?
Bývanie

Ako rokos ozdobíte svoj stromček?

Na vianočné sviatky sme sa veľmi tešili. Predsa len sú to najkrajšie sviatky v roku, ktoré milujú nielen deti, ale aj dospelí. Škoda len, že sú tieto sviatky z roka na rok drahšie a drahšie. Aby ste tento rok ušetrili, mali by ste si namiesto živého vianočného stromčeka kúpiť ten umelý. Umelý vianočný stromček v sebe skrýva hneď niekoľko výhod – neopadáva, vydrží aj desiatky rokov a hlavne sa dobre skladá aj rozkladá. Navyše ho možno ozdobiť úplne rovnako ako živý stromček.

Pokiaľ už teraz zvažujete, ako svoj tohtoročný vianočný stromček ozdobíte, máme pre vás pár tipov. Sú to tipy na zdobenie stromčeka, ktoré je moderné, štýlové, jedinečné a nemá ho len tak niekto. Nechajte sa inšpirovať a tento rok doma zdobte inak!

Každý môže mať svoju banku!

Ak ste kupovali vianočné darčeky na internete, možno ste narazili na možnosť urobiť si svoju vlastnú banku. Je to krásna ozdoba hlavne rodinného vianočného stromčeka – banky sú skutočne štýlové, každý si na ne môže nechať potlačiť svoje vlastné meno. Vlastnú banku tak na stromčeku môže mať nielen mamka s ockom, ale aj všetky deti.

Slamené ozdoby nikdy nevyjdú z módy!

Okrem vlastných baniek sú stále moderné aj slamené ozdoby. Tie už dnes nenájdeme len tak niekde, nie každá domácnosť si nimi zdobí svoj stromček. Práve preto by ste si nimi mali ozdobiť stromček práve vy. Ak totiž túžite po ozdobe, ktorú len tak niekto nemá, slamené vianočné ozdoby budú to pravé. Predtým sa nimi zdobil vianočný stromček snáď vo všetkých domácnostiach, ale čo sa objavili klasické plastové či sklenené banky, na slamené vianočné ozdoby sa úplne zabudlo.

A čo cukroví?

V čase Vianoc sa ľudia snažia čo najviac ušetriť. Darčeky už tak stoja veľa. Prestávajú si teda kupovať klasické čokoládové vianočné kolekcie na stromček. Namiesto toho si radšej doma upečú také perníčky, ktoré majú dierku na šnúrku, a potom si nimi ozdobia svoj vianočný strom.