Najdrahšie kabelky sveta - poznáte tieto extravagantné kúsky?
Móda

Najdrahšie kabelky sveta – poznáte tieto extravagantné kúsky?

Každá žena je milovníkom kabeliek. Bez kabeliek sa svet netočí a bez nich nie je nikdy outfit úplne hotový. Väčšinou sa snažíme nakupovať také, ktoré nám sadnú perfektne s obľúbenými džínsy, ďalej taky s obľúbenými tričkami či s topánkami. Lenže niekedy takú kabelku skrátka nenájdeme ľahko. Čo sa teda pozrieť do zoznamu tých najdrahších kabeliek sveta? Napríklad práve v ňom si nájdeme tú pravú! 

Samozrejme v zozname najdrahších kabeliek sveta nenájdeme kabelky do tisíc korún, ale ak patríte k tým ľuďom, ktorí si kabelku vyberajú naozaj hrozne dlho, pretože sa im žiadna v bežných obchodoch nepáči, kúpte si nejakú, ktorú nebude mať len tak niekto. 

Je zvláštne, že tie najdrahšie veci sveta bývajú vždy hrozne extravagantné. U kabeliek to platí dvojnásobne. V tomto zozname rozhodne nenájdete ani jednu kabelku, ktorá by vyzerala vkusne alebo ktorá by snáď bola z jedného materiálu či z jednej farby. Poďme si teda zopár tých najdrahších ukázať! 

Kabelky od Louisa Vuittona 

Rad kabeliek v zozname tých najdrahších kabeliek sveta pochádza z dielne značky Louis Vuitton. Jednou z nich je potrebné limitovaná kabelka Louis Vuitton Tribute Patchwork, ktorá sa hodí len k jednofarebnému oblečenia. Je totiž dosť extravagantné. Vyzerá, že je latovania z materiálov, ktoré práve boli po ruke. Jedna kabelka stojí zhruba 840 tisíc korún. 

Ďalším extravagantným kúskom z tejto dielne je kabelka Louis Vuitton New Age Traveler, čo je skôr batôžtek, ktorý je plný strapcov a špirál. Cena sa pohybuje okolo milióna korún. 

Tou najextravagantnejšie kabelkou z tejto dielne je ale kabelka Louis Vuitton Urban Satchel, na ktorej nájdete všetky odpadky, ktoré bežne nájdete na ulici. Cena ale dosahuje troch miliónov korún. 

Je libo kabelka od Hermes? 

Jednou z najdrahších značiek sveta je aj značka Hermes. Aj tá má svojho zástupcu v zozname najdrahších kabeliek sveta. Je ním kabelka Hermes Birkin by Ginzin Tanaka, ktorá sa hodí skôr k šatám. Nie je tak extravagantné ako iné, je krásna, biela, posiata striebrom a jej cena sa pohybuje okolo 38 miliónov korún.