Ako poznáte, že vás priestor vášho domova vyčerpáva? Ako to zmeniť?
Bývanie

Ako poznáte, že vás priestor vášho domova vyčerpáva? Ako to zmeniť?

Zistili ste počas pandémie, že priestor vášho domova bol nielen nudný, ale aj doslova vyčerpávajúci? Tu sa dozviete, ako zistiť, či niečo nie je v poriadku. Tu je návod, čo s tým robiť.

Nedostatok súkromia

Domov je predovšetkým miesto, kde sa máme cítiť príjemne. Ak už teraz musíte zložito premýšľať o tom, ako sa budete cítiť dobre, keď prídete domov, nie je to správne. Kúpte si garniže a voálové závesy a vytvorte si vlastný útulný kútik. Nedostatok súkromia vám pomôžu prekonať aj denné a nočné žalúzie, s ktorými si môžete byť istí, že o vaše súkromie bude postarané po celý deň.

Stále musíte čistiť

Už vás nebaví neustále čistiť interiér vášho domu? Možno ste sa aj vy stali otrokom vlastného priestoru. Kriticky sa pozrite na každú miestnosť zvlášť. Čo sa dá robiť? Čo môžete zlepšiť? Napríklad v kúpeľni uložte všetku kozmetiku do skrinky. Vaňu bude oveľa jednoduchšie utrieť. Do detskej izby zaobstarajte úložné boxy a veďte deti k tomu, aby si v nej samy udržiavali poriadok.

Farby, na ktoré sa ťažko pozerá

Dokonca aj farebnosť nášho domova môže mať veľký vplyv na to, ako sa počas dňa cítime. Je priestor bytu tmavý a je v ňom príliš veľa farieb a textúr? Zjednodušte si život a pustite sa do boja za lepší životný priestor. Biela alebo krémová farba sa hodí ku každému štýlu, preto si ich vyberte ako základ pre rekonštrukciu.

Ošumelý nábytok

Je už aj váš nábytok v stave, ktorý vám neprináša žiadnu radosť? Rozhliadnite sa po videách s jednoduchou renováciou nábytku a pustite sa do práce. Stará komoda po prebrúsení a novom nátere doslova zažiari! Ak mu dáte nové úchyty v rôznych farbách, stane sa vo vašom priestore mimoriadne vítaným solitérnym prvkom. Domáci dizajn ako z časopisu!

Nechajte svoj domov konečne zažiariť. Zmeny môžete vykonať už dnes. Čo urobíte ako prvé?