nábytek palety
Bývanie

Vyrábame paletový nábytok. Kam všade sa hodí?

Vyberáte vhodný nábytok do vášho domu? Možno uvažujete nad paletovým nábytkom, ktorý sa teraz pýši veľké obľúbenosti. Ešte donedávna si ľudia svoj nábytok do domova kupovali, lenže teraz sa preferuje vlastná výroba, a to konkrétne paletového nábytku, ktorý je veľmi vkusný a ktorý sa hodí do každej moderne zariadenej domácnosti. Ak milujete jednoduchosť, určite si zamilujete aj paletový nábytok, ktorý si môžete ľahko doma stlouct len na pomocou aku vŕtačky a niekoľkých skrutiek. Otázkou však nie je výroba takého paletového nábytku, ale predovšetkým to, kam všade sa paletový nábytok hodí. 

Ako sme spomenuli, paletový nábytok je dnes obrovský trend, po ktorom túžia kdekto. Palety teda mizne odvšadiaľ rýchlosťou blesku. Ľudia si z paliet vyrába nielen jednoduché stolíky, ale aj lavičky alebo skrine, ktoré si natrú rôznymi sympatickými farbami. Potom si na lavičku dajú len matrac na pohodlné sedenie a je hotovo. 

Poďme si však povedať, kam všade sa hodí taký paletový nábytok. 

1) Na záhradu 

Záhradný nábytok je dnes veľmi drahý, preto za neho neutrácajte a radšej svoju záhradu vyšperkujte za pomocou paletového nábytku, ktorý si sami vytvoríte. Na záhradu sa hodí nielen paletová lavička, ale aj paletový stôl bez koliesok (na tráve by sa kolieska len zadrhával). 

Paletový nábytok na záhrade bude robiť len jednu veľkú radosť. Je však nutné, aby ste si dávali pozor, aby vám matrac nezmokli. 

2) Do obývačky 

Takýto stolík z paliet si môžete vyrobiť aj do svojej obývačky. Stačí, keď si na stolík primontujete kolieska, aby sa so stolíkom lepšie manipulovalo. Natrite si ho takú farbou, aby vám stolík ladil do obývačky, a máte postarané. 

3) Do spálne 

Z paliet sa dá vytvoriť aj posteľ a vďaka tomuto nábytku aj zo starej všedný spálne môže byť vkusný, krásny pokoj. Z paliet sa posteľ skladá úplne jednoducho, nie je to zložité ako lavička.