Viete, ako vyzerá také miliónové sídlo?
Bývanie

Viete, ako vyzerá také miliónové sídlo?

V súčasnej dobe sa veľmi dbá nielen na to, čo nosíme, ale hlavne na to, kde bývame. Ak máme svoj byt či dom, staráme sa o to, aby bol čo najmodernejšie, aby bol skutočne podľa aktuálnych módnych trendov, o ktorých sa dočítame v časopisoch o bývaní. Ak milujete moderné veci, určite dbáte na to, aby ste mali v domácnosti dostatok doplnkov, ktoré sú teraz v kurze, aby ste mali domácnosť úplne perfektne farebne zladenou. Okrem toho sa snažíte inšpirovať sa tými najkrajšími a najluxusnejšími sídlami, ktoré na svete sú. 

V poslednej dobe sa veľa ľudí inšpiruje skutočne krásnym, doslovne miliónovým sídlom, ktoré stoja na Pebble Beach. Jedná sa o dvaadvacetimilionové sídlo, ktoré ponúka majiteľom nekonečný výhľad na nekončiaci oceán. 

Toto sídlo je úplne fenomenálna. Je však zvláštne, že ešte nemá svojho kupca. Avšak nie je to nič lacného, preto sa možno nemôžeme čudovať tomu, že je ešte stále na predaj. Keďže však ide o sídlo, ktoré je postavené na veľmi obľúbenom a vyhľadávanom mieste – v kalifornskej golfové destinácii Pebble Beach – určite svojho kupca čoskoro nájde. 

Ako táto rezidencia vyzerá? 

Len pre zaujímavosť je táto rezidencia (niekedy sa sídlo označuje dokonca za menšiu zámoček) skutočne obrovská. Má šesť spální, desať kúpeľní a samozrejme ponúka ten najkrajší, nekončiaci pohľad na oceán a jeho najbližšie okolie. Má samozrejme aj záhradu, na ktoré môžete organizovať záhradné večierky, a je samozrejme zariadená podľa posledných módnych trendov. 

Poďme si ju popísať bližšie 

Obývacia izba je samozrejme s krbom a je zariadený do svetlých tónov. Stropy sú drevené, rovnako ako nábytok v pracovni, ktorá je zariadená do trochu tmavších hnedých farieb. Ani tu nechýba krb, pri ktorom sa vám iste bude lepšie pracovať. 

Kuchyňa je opäť presvetlená, skombinované je tu drevo s šedým mramorom. Čo sa týka jedálne, tá je svetlá, rovnako ako chodba či pár spální. V tejto rezidencii nikde nechýba francúzske okná.