léčivé pyramidy
Zdravie

Účinky meditačných pyramíd aneb sú naozaj liečivé?

S meditačnými pyramídami ste sa iste stretli. Nejedná sa o novinku na trhu, ale v súčasnej dobe je o ne veľký záujem, keďže mnoho ľudí bojuje so stresom a napätím v tele a meditačné pyramída predstavuje úľavu od všetkých strastí a starostí. Meditačné pyramída sa najčastejšie umiestňuje na záhradu, a to konkrétne severojužne, odkiaľ prijíma najväčšie množstvo energie z vesmíru i z pôdy, čím vzniká pyramidálne energie. A práve o pyramidálne energii sa hovorí, že je liečivá. 

Meditačné pyramídy čiže liečivé pyramídy – čo je na tom pravdy? Sú meditačné pyramídy skutočne tak liečivé, ako sa o nich hovorí? Dokážu človeka dostať z choroby či dokážu mu liečbu urýchliť tak, že sa len žmurkne okom? 

To sú otázky, ktoré si kladie každý, kto to s meditačnými pyramídami chce vyskúšať. Meditačné pyramídy nie sú priamo liečivé, jedná sa skôr o priestor určený k meditácii, k odpočinku a na čítanie. Nejedná sa teda o liečivú vec v pravom slova zmysle, meditačné pyramídy dokážu človeku uľaviť, ale skôr po psychickej stránke. Ostatne taká úľava je niekedy oveľa lepšie ako tisíc doktorov. 

V minulosti však veľa ľudí vyskúšalo meditačné pyramídy a sú zástancami toho názoru, že meditačné pyramídy predsa len nejaké účinky majú. Aké účinky to sú? 

Dobíja človeka pozitívnou energiou 

Vďaka tomu, že si človek v pyramíde odpočinie, sa človek dobije pozitívnou energiou. To je jeden z účinkov meditačných pyramíd. 

odpočinie si 

Je dokázané, že ak strávite v pyramíde pár minút, budete z nej vychádzať oddýchnutí tak, ako keby ste spali dlhé hodiny. Aj pár minút pokoja v pyramíde vás tak uvoľní, až tomu nebudete chcieť uveriť. Ak teda potrebujete oddych, keďže ste večne unavení a vyčerpaní, skúste stráviť chvíľku v meditačnej pyramíde. 

Očisťuje od elektrosmogu 

Ďalším pozitívnym účinkom meditačných pyramíd je to, že nás očisťuje od elektrosmogu, čo napokon potrebuje každý z nás v dnešnej dobe plnej moderných technológií.