Svadobné šaty pre rok 2022: Vedie čipka aj pastelové odtiene
Móda

Svadobné šaty pre rok 2022: Vedie čipka aj pastelové odtiene

Tohtoročné svadobné trendy sa riadia tým, o čom je svet módy – je to o radosti, jedinečnosti a vďačnosti za každý deň, ktorý môžeme stráviť so svojimi blízkymi. Po pandemickej prestávke sa objavili nové modely, ktoré si nemožno nevšimnúť. Čo je tento rok trendy?

Šaty so stojatým golierom môžu mať výstrih

Najväčším hitom tejto sezóny sú šaty so stojatým golierom. Niekedy sa nahrádza jemným „rolákom“. Nemusí byť z látky, ale skôr z tylu alebo ozdobnej čipky, kamienkov alebo výšivky. Výstrih môže byť úplne zachovaný. Šaty s výstrihom, ktoré sa pýšia stojacim golierom, sú príjemnou alternatívou klasických „svadobných šiat“.

Pastelové farby, do toho!

Kto hovorí, že svadobné šaty musia byť biele? Jemné odtiene pastelových farieb sú príjemným spestrením klasickej ponuky. Vylúčená nie je ani kombinácia s ozdobnou čipkou. Okrem toho sa pastelové farby dokonale kombinujú s originálnou svadobnou kyticou. Budete žiariť!

Vintage štýl je vhodný na svadbu na zámku alebo v exteriéri

Chcete boho svadbu, kde bude hrať úlohu nielen biela farba, ale aj prírodné materiály? Vyberte si šaty v štýle vintage. Výšivka, živôtik, ozdobná čipka, maxi dĺžka sukne. Len hradná princezná. Kto by si nechcel poriadne spestriť deň? V týchto šatách budete neprehliadnuteľná.

Jemná čipka až na zem

Ďalším trendom sú šaty, ktoré sú celé z čipky. Tento model je opäť najvhodnejší na vonkajšie obrady. Ramienka sú voľne spustené, vlasy padajú na plecia, nádherné. Celočipkované šaty potešia milovníčky romantiky a chladného boho štýlu.

Nech žije veľmi Peri

Tohtoročná farba roka, Very Peri, sa samozrejme objaví v kolekciách svadobných salónov. Tento modrofialový prvok sa výborne hodí na svadby v kancelárii aj v kostole. Milovníci originality budú tancovať!

Už ste si vybrali? Ktorý štýl šiat bude v tejto sezóne najlepší?