Čo sa hodí k šatám, keď je vonku chladno?
Móda

Čo sa hodí k šatám, keď je vonku chladno?

Aj keď je cez deň krásne slnečno, napriek tomu sa neoplatí chodiť von bez bundy alebo svetríku. Popoludní síce môže byť príjemne, ale večer či skoro ráno je stále pomerne chladno. Jar je to obdobie, kedy ráno a večer musíme zostávať oblečení, ale cez deň bundu nosíme v rukách. Pokiaľ si na seba obliekate šaty, s výberom bundičky alebo svetríku musíte byť opatrní. Nie všetko sa hodí ku všetkým šatám, to je nutné si uvedomiť. V súčasnej dobe si ženy robia hlavu s tým, čo si k šatám oblečú. Táto dilema pre nich bude aktuálna aj v lete, preto si poďme povedať, s čím šaty doladiť, aby sme stále vyzerali štýlovo a šik.

K šatám sa nehodia lecco. Vždy sa musíme odpichnúť od konkrétneho strihu šiat a taky od farby. Existujú však bundičky či svetríky, ktoré sa hodia ku každým šatám. Aké to sú?

Džínsové bundičky do pása

Vždy sa hodia k šatám džínsová bundička, ktorá je však dĺžkovo len do pása. Síce sú v súčasnej dobe populárne predovšetkým denimové bundy, ktoré siahajú až pod zadoček, ale k šatám sa skutočne nehodia. Radšej voľte džínsové bundičky do pása, ktoré sa hodia ako k spoločenským šatičkám, tak k tým menej spoločenským.

Denimová bundička sa hodí predovšetkým k takým šatám, ktoré sú upnuté v páse a od pása sú rozšírené. Pekne vyzerajú aj v kombinácii s šaty rovného strihu.

Elegantný svetríky na gombíky

Basic štýl nikdy nevyjde z módy. Pohodlnosť sa bude vždy uprednostňovať. Ak aj vy uprednostňujete pohodlnosť, je potrebné svoju zbierku oživiť elegantnými svetríky na gombíky, ktoré sa dnes predávajú na každom rohu. Sú väčšinou v jednej farbe, a pekne obopínajú postavu. K šatám je však vždy noste rozopnuté.

Keďže sa na pultoch obchodov s oblečením nachádza celá škála farieb, vyberiete si svetrík ku každým vašim šatám. Nie sú to ani drahé kúsky oblečenia, navyše je ľahko skombinujete aj s inými kúskami oblečenia.