Aplikácia nie sú na škodu. Bez akých sa počas leta nezaobídete?
Zaujímavosti

Aplikácia nie sú na škodu. Bez akých sa počas leta nezaobídete?

Mnohí ľudia tvrdia, že aplikácie sú jedno veľké zlo. Lenže pravdou je, že aplikácia vôbec nie sú na škodu. V súčasnej dobe je odborníci označujú za najmocnejší marketingový nástroj, je to však aj pomocník, ktorý nám pomôže v mnohých situáciách. Drvivá väčšina ľudí má stiahnutej mobilné aplikácie sociálnych sietí, len málokto využíva skvele navrhnuté mobilné aplikácie, ktoré nám môžu uľahčiť život. Keďže leto ešte nekončí, rozhodli sme sa vybrať niekoľko aplikácií, ktoré vyplatí mať stiahnuté vo svojom smartfóne počas aktuálneho ročného obdobia.

Aplikácia SwimPlaces

K letu skrátka patrí plávanie! Zatiaľ čo niektorí chodia plávať počas celého roka, iní si nechávajú čľapkanie sa vo vode práve na leto. Či už patríte do akejkoľvek skupiny, oplatí sa vám stiahnuť si aplikácie SwimPlaces, ktorá je dostupná ako pre operačný systém Android, tak pre operačný systém iOS. V rámci aplikácie vám bude ukázané to, čo sa vo vašom okolí nachádza. Aplikácia zhrnie dáta a údaje o všetkých kúpaliskách, bazénoch alebo priehradách či plážach vo vašej blízkosti, zrazu tak budete vedieť, kam vyraziť. Naviac vám aplikácia pripomenie, čo si so sebou nesmiete zabudnúť zobrať. Už nikdy tak do plaveckého bazéna nepôjdete bez uteráka alebo na kúpalisko bez opaľovacieho krému.

Aplikácia iNaturalist

Patríte k milovníkom prírody? Potom pravdepodobne v lete vyrážate na jednu túru za druhou, chodíte aj do lesov. Ak máte pocit, že ste všetko lesoch, prírode, kvetoch alebo hubách zabudli, nezúfajte. Existuje totiž mobilné aplikácie iNaturalist, ktorá vám poradí. Vďaka nej budete vedieť, aký list je z akého stromu alebo na akú kvetinu ste zrovna narazili. Samozrejme vám povie aj viac o živočíchoch, ktoré v lese alebo v prírode stretnete.

Aplikácia Pohľadnice Online

Nemáte čas kupovať suveníry, dokonca nemáte čas ísť kúpiť ani pohľad, pretože váš itinerár je naozaj plný? Odporúčame stiahnuť si aplikáciu Pohľadnice Online od Slovenskej pošty. Vďaka aplikácii budete môcť poslať pohľadnicu s vlastnou fotografiou aj s textom, pohľadnice navyše príde klasicky do schránky, nepríde elektronicky.