Road trip každý víkend: Ako si urobiť z auta hotel?
Zaujímavosti

Road trip každý víkend: Ako si urobiť z auta hotel?

Pracovný týždeň je skutočne dlhý. Stále riešime povinnosti a nutnosti, ktoré musíme zariaďovať. Cez víkend potom potrebujeme nutne doplniť stratenú energiu. Čo by ste povedali poriadnemu výletu? Aké má tento typ cestovania pravidlá?

Hurá na výlet!

Tento výlet bude mať úplne iné pravidlá, než na aké ste boli doteraz zvyknutí. Road trip sa totiž bude riadiť len vašimi potrebami! Vydáte sa objavovať miesta v blízkosti svojho bydliska? Alebo sa vydáte napríklad k moru na predĺžený víkend? Strešný stan vám dovolí si oddýchnuť kdekoľvek budete potrebovať. Z vášho vlastného auta sa tak stane dokonalý hotel s mnohými možnosťami. A ten výhľad z okna! Ten si skutočne zamilujete. K rannej káve je ideálny, nemyslíte?

Bláznivý výlet po Česku

Chcete načerpať novú silu? Určite si svetovú stranu, na ktorú sa vydáte. A hurá za volant! Žiadne povinnosti, žiadne pevne dané miesto, kam musíte dôjsť. Páči sa vám zrúcanina, okolo ktorej práve prechádzate? Zastavte a vydajte sa ju objaviť. Vďaka strešnému stanu na vašom vozidle budete mať svoj vlastný hotel kdekoľvek. Sledujte informácie miestnych samospráv a stanujte tam, kde je to povolené. Iné obmedzenia vás nečakajú. Vydáte sa za krásami Šumavy? Alebo načerpáte novú silu a inšpiráciu v Beskydách?

Hotel so všetkým, čo potrebujete

Vaše vlastné auto sa môže premeniť na hotel s miliónmi hviezd nad hlavou. To vám neponúkne žiadny svetoznámy hotelový reťazec. Keď si do auta umiestnite prenosnú kuchynku a drez, máte postarané. Stačí si len zbaliť lekárničku, jedlo a oblečenie, a cesty sú vaše. Vlastný road trip si môžete naordinovať napríklad každý víkend.

Road trip je typ výletu, ktorý uznáva len tie pravidlá, ktoré si sami určíte. Žiadne fixné termíny, žiadne pevne dané miesto dojazdu. Objavujte okolité krásy ako praví cestovatelia, po svojom a s radosťou. Už viete, kam sa vydáte na svoj prvý výlet?