Skryté zásuvky v kuchyni sú moderné, štýlové aj praktické zároveň
Bývanie

Skryté zásuvky v kuchyni sú moderné, štýlové aj praktické zároveň

Čo je neoddeliteľnou súčasťou kuchyne? Bezpochyby sú to zásuvky, teda pokiaľ pominieme najrôznejšie domáce spotrebiče, ktoré pri varení bežne používame. Pri zariaďovaní kuchyne sa však väčšina ľudí pýta, ako ich čo najviac zahaliť. Ide to vôbec? No jasne, že to ide. Existujú totiž takzvane skryté zásuvky v kuchyni, ktoré na prvý pohľad vidieť nejdú, dokonca vám ani nijako nevadí pri varení, ale keď ich potrebujete, stlačíte ich a vyjdú vám z pracovnej dosky. Aj toto riešenie priniesla súčasná moderná doba.

Výsuvné a skryté zásuvky v kuchyni sú jedinečným riešením

Jedinečné, veľmi praktické a designovo dokonalé riešenie. Asi tak je možné popísať výsuvné a skryté zásuvky v kuchyni, ktoré sú naozaj jedinečným prvkom v každom kuchynskom kúte. Väčšinou sa vkladajú do pracovných dosiek, ale tiež majú svoje miesto v ostrovčekoch kuchýň, môžu byť zakomponované do jedálenských stolov a nájdu svoje miesto určite aj v nejednej pracovni.

Ide o moderného pomocníka, ktorý nenarúša obytný priestor a na prvý pohľad je naozaj neviditeľný. Čiže nijako nekazí celkový dojem z interiéru. Vďaka tomu, že sú chránené krytom, sú tým pádom chránené aj pred ušpinením alebo prachom ako takým.

Skryté zásuvky v kuchyni majú mnoho výhod

Skryté zásuvky v kuchyni sa pýšia celým množstvom výhod. Najprv sa vďaka nim zbavíte najrôznejších káblov od predlžovačiek. Tiež ich nebudete mať nikdy schované za nábytkom čiže budú vždy pripravené do akcie, bez toho aby ste museli celkovo zmeniť vzhľad interiéru tým, že kusy nábytku pohnete. A ako už bolo spomenuté, sú plne chránené pred akýmkoľvek typom zašpinenia, či už tým myslíme prach alebo inú špinu.

Skryté zásuvky môžu mať dnes mnoho podôb. Môžu byť zásuvné, výklopné, taktiež otvárateľné stlačením. Vždy ich však môžete upevniť ako vertikálne, tak horizontálne. Ich inštalácia je v každom prípade jednoduchá, rýchla. Sú dokonca vhodné aj na dodatočnú montáž.