Darujte kvety podľa jej horoskopu
Zaujímavosti

Darujte kvety podľa jej horoskopu

Premýšľate nad tým, že svojej láske darujete nejaký kvet, ktorý jej určite urobí radosť? Možno ale neviete, pre aký kvet sa rozhodnúť. Keď prídete do kvetinárstva, ponúka sa vám celý rad zaujímavých kvetov, jedna je krajšia ako druhá. Často sa stane, že než aby ste poriadne premýšľali nad výberom kvetu, vezmete klasickú ružu, ktorá sa vám zdá najkrajšia zo všetkých. Lenže ruža sa môže javiť ako typický kvet, s ktorým nie vždy prekvapíte. Prezraďme si preto, aký kvet darovať ktorej žene. Rozhodujme sa podľa jej znamení v horoskope, ktoré prezradí skutočne veľa.

Znamenie v horoskope prezradí nielen to, akú kvetinu má daná žena rada, ale často prezradí aj jej povahu alebo vlastnosti. Oplatí sa preto pýtať na znamenie, pretože to vám môže už zo začiatku veľa prezradiť. Tým sa môžete vyhnúť nemilým prekvapeniam.

Akú kvetinu darovať baranovi?

Znamenie menom baran je znamenie isté, divoké, plné vášne. Je preto dobré darovať kvety také, ktoré budú zodpovedajúceho temperamentu. Ideálna je kytica červených tulipánov, ale neurobíte chybu ani s ľaliami, ktoré budú nevšedne a divoko oranžové.

Akú kvetinu darovať blížencom?

Ľudia, ktorí sa narodili v znamení blížencov, sú väčšinou kreatívni a pomerne prispôsobiví. Oslníte ich predovšetkým kvetinami, ktoré majú ľahkú, sviežu a príjemnú vôňu. Ideálne sú preto kvety natrhané pokojne na záhrade, ako je levanduľa, orgován alebo napríklad konvalinka. Jednoduchosť sa teda v tomto prípade cení.

Aký kvet darovať levovi?

Srdečnosť a veľkorysosť – tak je možné charakterizovať tých, ktorí sa narodili v znamení leva. Radi sú stredobodom pozornosti, preto si zaslúžia naozaj veľkú, bohatú kyticu, ktorá bude plná veľkých, výrazných kvetov. Ideálne sú napríklad slnečnice, ktoré človek na prvý pohľad skrátka neprehliadne.