Čo najviac pristane blondínkam?
Móda

Čo najviac pristane blondínkam?

Ako blondínka si môžete dovoliť mnoho farebných kombinácií, ktoré by v prípade brunetky alebo čiernovlásky jednoducho a jednoducho nefungovali. V čom skvele vyniknete?

Klasická červená je istota

Či už sa chystáte do práce, alebo na večierok či oslavu, v červenej budete vždy neprehliadnuteľná. Všetkým blondínkam táto farba skvele pristane. Nikdy neurobíte chybu, keď sa práve do červenej pustíte. Len si postrážte doplnky, ktorých by rozhodne nemalo byť veľa. Základom sú napríklad strieborné náušnice a retiazka. Nesnažte sa do outfitu pridávať ďalšie prvky alebo farby. Striedma línia vám pristane najviac.

Ružová

Snáď len blondínky si môžu kedykoľvek obliecť ružovú bez toho, aby pôsobili detinsky alebo nepatrične. Nebojte sa výrazných odtieňov, ale aj klasickej púdrovo ružovej farby. Práve tieto prvky dodajú vášmu oblečeniu šmrnc. Ste prírodná blondínka so svetlou pleťou? Jemná ružová vám dodá život a nebudete pôsobiť príliš bledo.

Smaragdová kráľovná

Tohtoročnou farbou síce bola zvolená Very Peri, teda odtieň fialovomodrej, to ale neznamená, že sa neobjavia aj dodatkové farby, ktoré budú tento rok určovať trendy. Jednou z nich je práve smaragdová. A hádajte, komu pristane najviac? Áno, trafili ste dobre. Práve blondínkam. V smaragdovom odtieni sa budete cítiť ako skutočná kráľovná. Opäť pripomíname, že doplnky radšej voľte len veľmi striedme.

Nebeská modrá

Odtiene modrej sú výborný typ pre všetky nesmelé duše. Pozdvihnú vašu náladu a postarajú sa o to, aby dokonale vynikla vaša blonďavá hriva. Nebesky modrá farba sa vám zaryje pod kožu, pretože v nej budete anjelsky nádherná. Chcete boho šaty? Alebo snáď modrý kostým? Užite si túto farbu naplno.

Medzi farby, v ktorých blondínky krásne vyniknú, sa radí aj šedá. Zatiaľ čo čierna je príliš intenzívna a nekorešponduje so svetlým odtieňom pleti mnohých nositeliek zlatej štice, šedá ich podporí.