Aké topánky voliť na koncoročný večierok?
Móda

Aké topánky voliť na koncoročný večierok?

Čaká vás ples, kedy budete slávnostne pasovaní na maturanta? Lenže taký večierok si hovorí o peknú a elegantný róbu. Čo tak si vziať nejaké pekné šaty a k tomu doladiť vhodnú obuv? Lenže aká obuv sa na taký mejdan hodí? 

Samozrejme tieto večierky bývajú mnohokrát tematické, teda sa niekedy nemusí elegantná róba hodiť. Lenže teraz sú veľmi populárne témy, ktoré spadajú do prvej republiky. Často taky býva témou „Veľký Gatsby“, teda taky doba kožušín okolo krku, elegantných smokingov, fantastických dlhých rukavičiek a perie, ktoré si dámy viazali do ich pekných, večerných účesov. 

Ak teda máte podobnú tematiku vášho stužkovacího večierku, potom hlavne dámam prinášame pár tipov na to, aké topánky si zvoliť. 

Keď si vezmem overal: 

Ak si vezmete overal, ktorý nie je zlou voľbou, ak je v dobrom strihu, musíte bohužiaľ siahnuť po lodičkách. Overal je skvelý, len má jednu nevýhody, a síce vždy si musíte vziať lodičky, pretože ako je overal dlhý, tak väčšinou skracuje nohy. Lodičky vám skvele pomôžu s týmto problémom bojovať, ale po nejakej dobe je to pomerne nepohodlné. 

Ak si vezmete dlhé šaty: 

Dlhé šaty majú naopak od overalu veľkú výhodu, a síce nejde vidieť nič, čo budete mať na nohách. Ak teda zvolíte obľúbené lodičky, po ktorých bolia nohy, vezmite si ich len na tú hlavnú časť večierku, teda na to ples. Potom sa nenápadne prezujte do obľúbenej a hlavne pohodlné obuvi, ktorou sú balerínky (čo je tá vkusnejšie forma) alebo kecky (čo je tá menej vhodná varianta). 

Keď si vezmem kostým: 

Ak si vezmete kostým s úzkymi nohavicami, máte dve možnosti, a síce lodičky, ktoré sú tou najelegantnejšie formou, ale tiež si môžete vziať aj bez podpätkové poltopánky, ktoré sú tou pohodlnou formou.