Darčeky na skrášlenie, s ktorými vždy potešíte svoju ženu
Móda,  Zaujímavosti

Darčeky na skrášlenie, s ktorými vždy potešíte svoju ženu

Či už má narodeniny najlepšia kamarátka, mamička, kolegyne z práce alebo dcéra či vaša partnerka, premýšľate, čím je obdarovať. Pre mužov je veľmi ťažké vybrať darček, ktorý by žena mohla oceniť. Preto sme sa rozhodli vám poradiť. Všetky ženy ocenia nejaký krásny darček z okruhu kozmetiky. Lenže ktorý konkrétny produkt bude tým pravým darčekom pre ženu? Poradíme, s ktorými nešliapnete vedľa, čo je cenovo dostupné a môže až tak nepotrápi 

vôňa 

Každá žena chce krásne voňať, síce je občas ťažké vybrať tú správnu vôňu, ale určite sa oplatí nad tým hodinku alebo dve stráviť a vybrať tú dokonalú pre vašu blízku. Veľmi to ocenia, a navyše si bude obdarovaná tento darček užívať celý deň, každý deň. 

Sada do kúpeľa 

Ďalší z praktických darčekov, ktoré môžete venovať akejkoľvek generáciu, bude darček používať každý večer, cítiť sa dobre a vďaka nemu sa možno aj trochu zrelaxuje. Sada vyzerá moc krásne zabalená a ak sa Vám nepáči žiadna z obchodu, vyberte jednotlivé kúsky, popustite uzdu fantázie a zabaľte si ju sami do priehľadnej fólie. 

Paletka očných tieňov 

Kameň úrazov môže byť jedine to, že nie všetky ženy tiene nosia, preto si to zistite dopredu a ak áno, máte vyhraté! Dnes je ponúkané toľko paletek za veľmi nízke ceny. Voľte radšej neutrálnejšie tiene, s nimi nikdy nešliapnete vedľa. 

Štetce na make-up 

Štetce sú väčšinou trochu drahšie záležitosť, možno o to viac urobíte radosť žene, ktorú obdarujete. Ak sa rozhodnete zainvestovať, kúpte radšej malú sadu kvalitných štetcov, s ktorou sa bude dobre pracovať. Dizajnové štetce rôznych farieb a tvarov tiež nemusí byť zlý nápad! 

rúž 

Matná, lesklá, trblietavá, v ceruzke, lesk, klasická … Máte na výber z toľkých možností a urobí radosť každej žene, len musíte vybrať správny odtieň, čo môže byť možno trochu problém, ale ak dotyčnú osobu dobre poznáte, môžete sa orientovať na farby , ktoré nosia často a pristane jej.