Ako sa obliekať do čiernobielej kombinácie?
Móda

Ako sa obliecť do čiernobielej kombinácie?

Aj keď tento rok hrá do karát farbám a farebnosti, stále sa medzi nami nájdu jedinci, ktorí milujú neutrálne a konzervatívne farby. A to nie je zlé. Každý človek má svoj vlastný štýl. Keby sme boli všetci rovnakí, na svete by bola nuda. Pozrime sa teda na nestarnúcu klasiku, ktorou je čierno-biela kombinácia. Ako presne nosiť kontrastné farby, ktoré sa hodia prakticky na každú udalosť? Prvým krokom je zaobstarať si čiernobiele kúsky napríklad z kolekcií Blauer USA alebo Pinko.

Jednoduchosť alebo vzory?

Rozhodli ste sa pre čiernobielu klasiku? V súčasnosti máte dve alebo tri možnosti. Buď vsadíte na jednofarebné alebo jednofarebné oblečenie, alebo sa rozhodnete pre jednoduchosť bez vzoru. Alebo si môžete vybrať vzory. Existuje niekoľko možností, stačí si len vybrať.

Jedným z najrozšírenejších vzorov v jednofarebnom svete je nadčasový kohút, ktorý sa začal objavovať v 70. rokoch 20. storočia. V 90. rokoch minulého storočia sa tešila veľkej sláve, ale potom sa tento model zmenšil. Dnes si však opäť užívame jeho jedinečnosť a zdobíme naše jedinečné oblečenie.

Okrem kohútích stôp sú k dispozícii aj geometrické tvary, metrické alebo abstraktné čiernobiele výtlačky. V každom prípade sú vzory v čiernej a bielej farbe vždy elegantnou záležitosťou a stačí si len vybrať, ktorý je vášmu štýlu najbližší.

Pozor na rozšírenia

Je však rozdiel medzi menšími vzormi a viditeľnejšími, väčšími vzormi. V druhom prípade si dajte pozor, aby vás zbytočne nerozšírili. Samozrejme, ženy, ktoré majú miery modeliek, o tom nemusia premýšľať. Ak sa však nepovažujete za ženu z obálky časopisu, je lepšie vsadiť na drobnosti, ak preferujete vzory.

Toto upozornenie na možné rozšírenie sa týka najmä pruhov. Tie sú naozaj nebezpečné, najmä ak sú horizontálne a nie vertikálne.