Prežite dovolenku ako miliardári!
Zaujímavosti

Prežite dovolenku ako miliardári!

Každým rokom premýšľame, kam sa vydáme na dovolenku. Predsa len je toľko miest, ktoré stojí za návštevu! Keďže sa ani nenazdáme a bude tu opäť leto, je potrebné začať premýšľať, kam sa vydáme tento rok. Tento rok by ste si mali dopriať dovolenku, ktorú si zaslúžite. Nemali by ste sa obmedzovať, veď peniaze, ktoré sú investované do cestovanie, sú najlepšie investované peniaze vôbec. Robia nám zážitky, o ktorých je život. Nejazdite teda do Talianska alebo do Chorvátska, ale vydajte sa na miesta, kam jazdia miliardári. 

Mnoho miest, kam jazdia miliardári, nie sú nijako drahá. Na mnoho miest sa môžu vydať aj obyčajní smrteľníci, ako sme my. Ak chcete zažiť niečo, čo zažívajú tí nebohatší z nás, vyjdete sa na tieto miesta, kde je síce veľa turistov, ale nie je ich tu toľko, ako napríklad v už spomínanej Taliansku či v Chorvátsku. 

Je libo Laguna Beach? 

Dovolenka v Amerike by sa páčila každému! Ak vás lákajú Spojené štáty americké, mali by ste sa vydať do Kalifornie. Nielen, že si tu budete môcť obísť tie najzaujímavejšie pamiatky, ale taky tu môžete navštíviť známu Lagunu Beach, kde ešte donedávna trávil svoje dovolenky najznámejšie a najbohatší americký investor Warren Buffett. Práve ten si tu dokonca kúpili aj nehnuteľnosť, ktorá je však teraz už na predaj. 

A čo napríklad na ostrov Sv. Bartolomej? 

Ak by ste chceli trochu pokoja a minimum turistov okolo seba, mali by ste sa vydať na krásny ostrov v Karibskom mori, ktorý sa volá Sv. Bartolomej. Práve sem jazdia napríklad aj ruský miliardár a taky zároveň majiteľ futbalového klubu Chelsea Roman Abramovič. Práve tento muž tu dokonca vlastné aj jednu z najluxusnejších jacht na celom svete. 

A čo takto Fidži? 

Ak milujete čisté more a luxusné hotely, zamierte rozhodne na Fidži. Tu trávia svoje dovolenky napríklad americká miliardárka, ktorú poznáte hlavne vďaka jej show, Oprah Winfrey.