Poriadok je cesta k úspechu
Bývanie

Poriadok je cesta k úspechu

Nie je na škodu udržiavať v kancelárii poriadok. Môže to vyzerať nudne a sterilne, ale pedantný prístup sa vám stonásobne vráti. Zatúlaná faktúra môže spôsobiť veľa problémov. Komplikáciám sa však môžete ľahko vyhnúť pomocou zakladačov a zakladačov.

Povinné čistenie

Hovorí sa, že chaos podporuje tvorivú myseľ. Určite na tom niečo je a psychologický presah takéhoto tvrdenia bol vyvrátený a následne potvrdený už stokrát, ale sú veci, kde je neporiadok skôr na škodu. Administratíva je jednou z nich. Tu faktúra, tu účet, niekde dole upomienka a posledný hovor zmizol do neznáma. Takáto anarchia nakoniec dobehne každého. Doženie vás to. Je lepšie sa do toho zahryznúť hneď na začiatku a poctivo triediť a kategorizovať, aby sa všetko dalo rýchlo a ľahko sledovať. Na tento účel sú užitočné kartónové priečinky a zakladače. Vďaka nim budete mať prehľad o všetkých dokumentoch a nič by vás nemalo prekvapiť.

V zajatí farieb

Časom si ani nevšimnete každodennú rutinu, ktorá zaberie sotva pár minút a v budúcnosti vám urobí veľkú službu. O to viac, keď sa vzdáte nudných zakladačov a rozprúdite nudu v kancelárii nápaditým dizajnom. Je to síce maličkosť, ale zlepší vám náladu a pravdepodobne aj pracovnú morálku a tempo. Stačí si vybrať motív, ktorý je príjemný na pohľad, vyvoláva dobré zážitky, láka vás a upokojuje. Dávate prednosť kvetom, mláďatám alebo vzdialeným krajinám, ktoré bežný smrteľník uvidí raz za život? Vyberte si medzi krémovými a tmavými odtieňmi, pohrajte sa a vytvorte dojem explózie farieb vo svojej kancelárii. Všetko, čo naruší každodennú rutinu, sa počíta.

Prispôsobené

Ak je vaša duša dostatočne kreatívna, buďte tvoriví a vytvorte priečinky a súbory na mieru. Nechajte si ich vytlačiť s vlastnými sloganmi a mottami alebo rodinnými fotografiami. Kúpna cena nie je závratná a hodnota pre jednotlivca je obrovská. Nápaditý dizajn je jednoducho ďalším spôsobom, ako zlepšiť pracovné prostredie.