Ako nosiť braletky, hit súčasného módneho sveta
Móda

Ako nosiť braletky, hit súčasného módneho sveta

Móda ide neustále dopredu a neustále prináša nové a nové kúsky. Dokonca aj do sveta spodnej bielizne v nedávnej dobe priniesla zaujímavé kúsky, ktoré stoja rozhodne za zmienku. Jednou takou novinkou vo svete spodného prádla je takzvaná braletka alebo tiež podprsenka bralette, ktorú možno nosiť aj tak, že pôjde vidieť. 

Aj keď sa môže zdať braletka ako úplne nový kúsok, jedná sa o trend, ktorý začal už pred niekoľkými rokmi, keď sa do popredia dostali podprsenky bez výplne a výstuže. Ženy zrazu chceli byť skôr v pohodlí, nepotrebovali svoje poprsie opticky zväčšovať. Braletky najskôr začali nosiť všetky známe celebrity, možno preto sa z nich tak rýchlo stal hit súčasného módneho sveta. 

Braletky boli v minulosti synonymom revolúcie, najmä ženy s menším poprsím je úplne zbožňovali. Objem totiž vďaka nim prestal byť in, zrazu sa začal klásť dôraz na čipky a prirodzenosť. 

Braletky nemusí byť bez vypchávok 

Dnes je ponuka týchto podprseniek naozaj obrovská. Dôvodom je hlavne to, že rôznym ženám sa páči rôzne štýly. Zatiaľ čo ženy a malými prsiami môžu využiť braletky s tenučkými, neviditeľnými, ale veľmi pohodlnými výstužami či vypchávkami, ženy s väčšími prsiami môžu siahnuť po pohodlných čipkovaných braletkách bez výstuže, ktoré sú skvelé v tom, že nemajú žiadne kostice, ktoré by tlačili. 

S čím braletky kombinovať? 

V minulosti síce bola obrovským trapasom chvíle, kedy vám vykukla krajkované podprsenka. Dneska sa však aj na toto vsádza, dnes je čouhání čipiek úplne v poriadku. Mnohé ženy dokonca nechávajú tričká doma, pokiaľ je ich braletka tak krásna a moderná. Skryjú ju len pod džínsovú bundu, ktorá neodhalí všetko. 

Navyše braletky možné kombinovať aj so športovými outfity, pretože je možné ich zakúpiť v športovom štýle. Pekne vyzerajú aj v kombinácii s voľnou mikinou či ležérnymi nohavicami.