Aká farba oblečenia pristane brunetkám?
Móda

Aká farba oblečenia pristane brunetkám?

Nakupovanie oblečenia je obľúbená aktivita drvivej väčšiny žien. Samozrejme sa nájdu ženy, ktoré nemajú nakupovanie zrovna v láske, na druhú stranu je ich len málo. Niekedy však majú ženy trochu trable s tým, čo si majú kúpiť. Ak nejdú nakupovať s niekým, niekedy nevedia, čo si môžu vziať a čo majú radšej nechať v obchode. V prípade, že sa k týmto ženám tiež radíte, možno sa pýtate, čo si so sebou vziať a čo radšej nechať v obchode. Rozhodujte sa na základe farby, ktorá vám pristane. Že neviete, ktorá farba vám pristane? Ak ste brunetka, poradíme vám.

Každá žena je iná. Niektoré sa pýši tmavšie pleťou, iná zase svetlejšie, niekto sa označuje za brunetku, niekto naopak za blondínu. V prípade, že sa označujete za brunetku, teda ak vaše vlasy sú skutočne hnedé, máme pre vás tipy na farby, ktoré vám skrátka a dobre pristanú, pretože sú pre vás doslova robené.

Červená

Už ste videli brunetku, ktoré by nesvedčala červená farba? Červená farba je unikátny, je krásna a elegantná. Dnes sa nosia najmä červené rúže, ale neopovrhuj takým červeným svetrom alebo červenou blúzkou. Krásne sú tiež červené sukne a samozrejme tiež červené šaty, ktoré sa dajú nosiť na každú príležitosť.

Dnes sú moderné tiež červené topánky, konkrétne červené lodičky do špičky, ktoré sa hodia ako ku klasickým džínsom, tak aj k sukniam alebo k šatám. Na čo obujete červené lodičky vy?

Khaki

Tmavšie farbička, napriek tomu farbička – to je khaki. Vlani bola nadmieru populárne, aj tento rok je, ale nie tak moc. V prípade, že si chcete kúpiť nové oblečenie a ste brunetka, zvážte práve khaki odtieň, pretože je veľmi štýlový a budete si pripadať trochu ako vojačka.

Biela

Tmavým vlasom pristanú svetlé farby a existuje snáď svetlejšia farba ako biela? Biela farba je nesmrteľná, ľahko sa kombinuje a zásobu oblečenie v tejto farbe by mala byť vo svojom šatníku každá žena. Tiež budete mať zásobu bieleho oblečenia vo svojom šatníku?