Kúsky z bieleho denimu: Čím rozžiariť denimovú zbierku?
Móda

Kúsky z bieleho denimu: Čím rozžiariť denimovú zbierku?

Keďže sa konečne oteplilo, je načase zahodiť páperové bundy, ktoré sú síce štýlové, bohužiaľ sa na jar a leto nehodia. Do tohto ročného obdobia voľte menej teplú bundičku, ktorá vás ochráni pred prípadne veľmi chladnými jarnými a letnými večermi. To najlepšie, čo si môžete zaobstarať, sú krásne džínsové bundičky, ktoré sú v móde už nejaký ten piatok. Na trh sa dostali po dlhých rokoch a zožali ihneď veľký úspech. Vlani bol populárny predovšetkým modrý denim, ale tento rok je in denim biely. Poďme si teda povedať, akými konkrétnymi kúskami by sme mali rozžiariť našu denimovú zbierku.

Ak ste milovníkom či nadšencom do módy, nemusíme vám hovoriť, že denim je zase v móde. Denim nosili aj naše mamičky či oteckovia, keď tancovali na diskotékach na nestarnúci hity skupiny Argema alebo Reflexy. Potom sa denim presunul na chvíľku do ústrania, ale teraz opäť vyplával na povrch aktuálne s bielou kolekciou, ktoré v obchode nemožno prehliadnuť.

Ako sme spomínali, vlani bol populárny predovšetkým modrý denim, ale tento rok zaujmete jedine s bielym denimom. Otázkou je, aké kúsky nám k dobrému dojmu pomôžu.

Denimové bundy až pod zadoček

Zatiaľ čo modrý denim sa zameral predovšetkým na krátke denimové bundičky, ktoré nám siahali takmer do pása, móda plná bieleho denimu vsádza na dlhšie bundičky, ktoré nám siahajú až pod zadoček. Sú veľmi voľné, čo sa teraz nosia, navyše sú často roztrhané as nápismi. To je však ideálny módny kúsok, s ktorým jednoznačne zaujmete.

Biele denimové bundičky sa hodia takmer k čomukoľvek. Sú vhodné ako k čiernym džínsom, tak aj k tým modrým. Dámy ich kombinujú aj so šatami alebo so šortkami.

Biele džínsy sú neoddeliteľnou súčasťou dámskych šatníkov

K ďalším dôležitým kúskom patria aj biele džínsy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou dámskych šatníkov. Dámy by si biele džínsy nemali obliekať v čase, keď prší, to rozhodne nie, ale siahnuť by po nich mali v čase, keď je krásne slnečno.