Kde zoženiete najkrajšie šaty na žúr?
Móda

Kde zoženiete najkrajšie šaty na žúr?

Síce oslavy konca roka a oslavy začiatku roka sú už dávno za nami, to však neznamená, že tým pádom skončili všetky atraktívne žúry. Mnohé žúry sa ešte len budú konať, a tak je treba sa na to pripraviť. Na večierkoch alebo na najrôznejších večierkoch musíte predovšetkým ohromiť a oslniť, to je zo všetkého najdôležitejšia. Ako ale zaujmete na prvý pohľad? Svoju úlohu hrajú bezpochyby šaty, ktoré máte na sebe. Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Prezraďme si preto tipy na to, kde zoženiete tie najkrajšie šaty, aké si na večierok vôbec môžete obliecť.

Mnohé ženy vsádza na čiernu, ale nemusí sa v tomto prípade vsádzať na čiernu. Aj keď v nej žena zaujme, pravdou je, že zaujme aj v pestrejších tónoch. Zborte preto predsudky a zaujmite v hravých, zbrusu nových šatách! Pri výbere starostlivo sledujte predovšetkým ich strih, dĺžku a samozrejme tiež materiál. Všeobecne u večírkových šiat platí, že by mali byť pevnejší, napriek tomu by v nich nemala ísť vidieť žiadna nedokonalosti.

Čo sa týka dĺžky večírkových šiat, platí, že by mali byť dlhé aspoň po kolená, aby ste nevyzerali lacno, napriek tomu ani nie ako konzerva. Dôraz by sa mal klásť predovšetkým na pas, nebojte sa preto pásku. A rovnako tak zvýraznite poprsie, avšak dbajte na to, aby to nebolo prehnané.

Kde majú perfektné šaty práve pre vás?

Nemáte záujem o to, aby ste hodiny trávili v obchodnom centre vyberaním dokonalých šiat na blížiace sa žúr? Máme pre vás zoznam značiek, ktoré aktuálne ponúka naozaj atraktívne kúsky! Buď si ich môžete v obchodoch rovno vytipovať a zamieriť len do konkrétnych obchodov, alebo využite e-shopy, vďaka ktorým je nakupovanie rozhodne pohodlnejšie a nie je to taká otrava. Navyše pri nakupovaní na internete väčšinou nechýba veľkosti a ponuka je krapet atraktívnejšie, väčší – jednotlivé kúsky sú mnohokrát aj lacnejšie.

Značky, ktoré ponúka atraktívne večírkové šaty

  • Lindex
  • mango
  • Cellbes
  • C & A