Chyby podľa feng-šuej alebo prečo nemať sušené kvety v dome
Bývanie

Chyby podľa feng-šuej alebo prečo nemať sušené kvety v dome

V akom štýle bývate vy? Zariadili ste si domácnosť do škandinávskeho štýlu, anglického štýlu bývania alebo ste si zariadili svoju domácnosť podľa pravidiel feng-šuej? Stále viac ľudí sa chopí toho posledného, ​​a síce stále viac ľudí si zaařizuje svoju domácnosť do spomínaného feng-šuej, čo je tradičný čínske učenie, ktorého história siaha až do hlbokej minulosti. Z princípov feng-šuej vyplývajú pravidlá, podľa ktorých je potrebné zariadiť svoje bývanie, aby v domácnosti a v jednotlivých interiéroch domu prúdila v priestore potrebná a požadovaná energie.

Ak ste tiež zástancom toho, že aj v domácnosti by mala byť interakcia medzi ľuďmi a ich prostredným, pravdepodobne je aj váš dom zariadený podľa feng-šuej. A možno patríte k ľuďom, ktorí sa pri zariaďovaní feng-šuej dopustili niekoľkých chýb. Nemáte potrebné sušené kvety vo váze?

Uschnuté kvety sú jednou z mnohých chýb

Majitelia domácností, ktoré sú zariadené podľa starého čínskeho učenia zvaného feng-šuej, sa často dopúšťa jednej veľkej chyby, a síce také, že majú vo svojom domove uschnuté kvety. Lenže práve suché kvety predstavujú smrť. Je potrebné mať v interiéri len živé kvety, ktoré sú naopak symbolom života a energie.

Máte posteľ bez čela

A čo vaše spálne? Aká posteľ jej dominuje? Podľa učenia feng-šuej musí mať posteľ dominantné čelný panel, ktorý je bezpečne pripevnený k posteli. Tiež sa musí opierať o pevnú stenu. Čelná doska má posteľ ako takú posilňovať a podopierať, tiež ju spájať. Nemá však za úlohu spájať a posilňovať len posteľ, ale aj vzťahy alebo zdravie či život ako taký.

Máte pod posteľou úložné priestory

Chcete mať domácnosť zariadenú podľa pravidiel feng-šuej? Potom musíte odstrániť úložné priestory spod vašej postele. Podľa feng-šuej nie je dobré mať pod posteľou skladisko. Takéto ukladanie vecí pod posteľou vás totiž podľa starého čínskeho učenia negatívne ovplyvňuje a podvedome vám to spôsobuje bloky v rôznych oblastiach života.