Mladé ojazdené autá, ktoré sa radia k najrizikovejším
Zaujímavosti

Mladé ojazdené autá, ktoré sa radia k najrizikovejším

Plánujete si kúpiť automobil, ale nemáte dostatok financií na úplne nové vozidlo? V takom prípade sa pravdepodobne pozeráte na nejaké ojazdené autá, ktoré toho však nemajú veľa za sebou. Pozeráte sa teda skôr na mladé ojazdené autá, ktoré vyzerajú dobre, nebúrane, ktoré majú minimálne servisné náklady a tiež nízku spotrebu na sto kilometrov. Pri výbere si však dávajte pozor najmä na niektoré modely mladých ojazdených áut, ktoré nemajú práve dobrú povesť.

Medzi automobilmi sa nájdu kvalitné aj menej kvalitné značky. Zatiaľ čo niektorí ľudia kupujú automobil podľa vzhľadu, tí zodpovednejší kupujú autá podľa ich povesti. Prezraďme si teda niekoľko mladých ojazdených áut, ktoré sa bohužiaľ radia k tým najrizikovejším.

Škoda Yeti 1.8 TSI

Nie všetky vozidlá putujúce z dielne mladoboleslavskej automobilky patria k naozaj kvalitným. Každá automobilka za dobu svojho pôsobenia zostavila alebo vyrobila vozidlo, ktoré sa svojou kvalitou alebo bezpečnosťou nerovnalo iným vozidlám predtým vyrobeným. V prípade automobilky Škoda by sme mohli spomenúť mladú ojazdeninu Škoda Yeti 1.8 TSI, ktorá nepatrí práve k bezpečným vozidlám, naopak sa radí k rizikovejším automobilom, od ktorých je dobré dať ruky preč. Síce to nie je zlé auto tak úplne, má napríklad správny motor, ale jedná sa o veľmi zložitú tisícosemstovku, ktorá berie olej alebo ktorú veľmi často hnevá rozvody. Tak pozor na to.

BMW radu 3

Napodiv aj vozidlá tak luxusnej a obľúbenej automobilky BMW sa nepyšnia práve všetkými vozidlami. Napríklad BMW radu 3 nepatrí k dobrým autám. Dôvodom toho je kvalita spracovania, ktorá je podpriemerná, ďalej tiež to, že zaostáva za ostatnými vozidlami tejto značky. Nie je to v porovnaní s ostatnými vozidlami preslávenej automobilky žiadna sláva, nájdu sa iné, lepšie a kvalitnejšie vozidlá tejto značky. Od BMW radu 3 radšej dajte ruky preč. Je mnoho dôvodov, prečo stojí v bazároch podobne ako Octavia s dvojlitrovým dieselom.