Prieskumy ukázali, čo ľudia robia vo svojom voľnom čase. Budete prekvapení
Zaujímavosti

Prieskumy ukázali, čo ľudia robia vo svojom voľnom čase. Budete prekvapení

Čo robíte vo svojom voľnom čase? To je otázka, ktorá bola pokladaná niekoľkým ľuďom v rámci prieskumu, ktorý zisťoval, ako ľudia trávia svoj voľný čas. Tipli by ste si, čo ľudia vo svojom voľnom čase naozaj najčastejšie robia? 

Každý človek je samozrejme iný. Niekto má rád to, iný zase ono. Vybrali sme však najčastejšie odpovede z prieskumu a spísali ich do krátkeho zoznamu. 

Športujú 

Podľa vykonaného prieskumu ľudia najčastejšie športujú. To by ostatne zodpovedalo. Ukazuje sa, že ľudia začínajú dbať o svoje zdravie, uvedomujú si, že zdravie majú len jedno, a tak sa snaží nielen jesť zdravo, ale tiež dostatočne športovať. Najatraktívnejším športom je jednoznačne beh, pretože je zadarmo a je možné ho praktizovať prakticky kedykoľvek. Potom je atraktívny tiež plávanie, pri ktorom sa chudne celkovo. 

Chovajú vtáky 

Vedeli ste, že ľudia sú dnes vášnivými chovateľmi vtákov? Vracia sa k svojim koreňom, nesprávajú však holuby ako predtým, ktorým by stavili holubníky, ale správajú skôr exotické druhy zvierat, ako sú papagájiť, ktorým stavia vonkajšie voliéry alebo vtáčie klietky. 

V súvislosti s tým sa spája ďalšie častá odpoveď, a síce ľudia dnes radi stavajú stavebnice Aluhobby. Vracia sa tým pádom do detstva, kedy len stavili stavebnice a nič iného neriešili. Zo stavebnic Aluhobby a hliníkových profilov si však stavia spomínané klietky pre vtákov alebo vonkajšie voliéry, aby mali ich vtáčie maznáčikovia, kde spať. 

Čítajú si 

Opäť sa upúšťa od seriálov a filmov. Ľudia dnes ďaleko radšej čítajú a tak si rozvíja svoju slovnú zásobu. V súčasnej dobe sú obľúbené hlavne knihy s motivačným podtextom alebo romány, ktoré sú napísané na základe filmov či naopak ktoré tvorili základ pre niektorý z obľúbených filmových snímok. Stále sa však nájdu verní fanúšikovia fantasy kníh alebo klasických zamilovaných príbehov, ktorým prepadajú najmä ženy, ktorá je prečítajú na jeden nádych.